Monday, 17 January , 2022
امروز : دوشنبه, ۲۷ دی , ۱۴۰۰ - 14 جماد ثاني 1443
شناسه خبر : 12889
  پرینتخانه » قـطـار اخـبـار, سیاست تاریخ انتشار : ۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۲ |
جانشین فرمانده کل سپاه

کسانی که خباثت می‌کنند باید سایه سنگین هزینه دادن را احساس کنند

بسیاری از خباثت‌ها یا ناشی از مال دنیا و یا ناشی از اهداف سیاسی بوده است که موضوع واکسن یا مثلا گران شدن برخی اجناس از این دست مسائل است. کسانی که می‌خواهند خباثت انجام دهند متأسفانه احساس هزینه نمی‌کنند در حالی که باید سایه سنگین هزینه دادن را احساس کنند و جرأت خباثت نداشته باشند. 
کسانی که خباثت می‌کنند باید سایه سنگین هزینه دادن را احساس کنند
 

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: کسانی که می‌خواهند خباثت انجام دهند متأسفانه احساس هزینه نمی‌کنند، در حالی که باید سایه سنگین هزینه دادن را احساس کنند و جرأت خباثت نداشته باشند. 

سردار علی فدوی گفت: به طور قطع دوران دفاع مقدس در روندی قرار گرفت که یکی از مقدمه‌های معرفت به امام حسین (ع) و ظهور امام زمان (عج) است. بی‌نظیرترین افراد عالم در جنگ شهید شده‌اند؛ یاد و خاطره شهدایی مانند شهید همت، شهید خرازی و شهید چمران را گرامی می‌داریم. دفاع مقدس بی‌نظیرترین روالی است که می‌تواند تجلی پیدا کند و جوانان آن را ببینند. 

وی افزود: باید شورای شهر تهران توجه ویژه به فرصت‌ها داشته باشد؛ فرصت برای این شورا باید مانند نفحه باشد و بدانید که با چشم بر هم زدنی چهار سال شورا تمام خواهد شد به ویژه اینکه انسان در شرایطی باشد که فرصت‌های زیادی را در گذشته از دست داده است. در دوران دفاع مقدس افراد نمی‌توانستند فرصت را از دست بدهند چرا که جان خود را از دست می‌دادند و باید در لحظه و به هنگام اقدام می‌کردند. 

وی با اشاره به خباثت‌هایی که علیه کشور و مردم توسط دشمن صورت گرفته است، گفت: بسیاری از خباثت‌ها یا ناشی از مال دنیا و یا ناشی از اهداف سیاسی بوده است که موضوع واکسن یا مثلا گران شدن برخی اجناس از این دست مسائل است. کسانی که می‌خواهند خباثت انجام دهند متأسفانه احساس هزینه نمی‌کنند در حالی که باید سایه سنگین هزینه دادن را احساس کنند و جرأت خباثت نداشته باشند. 

وی معرفت به امام حسین (ع) را زمینه ظهور امام زمان (عج) دانست و افزود: امام عصر (عج) برای ظهور، خود را به امام حسین علیه السلام معرفی می‌کند و بنابراین باید همه عالم به امام حسین (ع) معرفت پیدا کند. روند انقلاب اسلامی که شروع شد امام راحل فرمودند این انقلاب را به دست صاحب اصلی‌اش می‌دهیم. 

وی با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس همه دنیا علیه انقلاب اسلامی متحد شده بودند ادامه داد: اتحادی که حتی هم اکنون علیه انقلاب اسلامی شکل گرفته را نمی‌توانید در هیچ کجای دنیا پیدا کنید؛ این اتحاد صورت گرفته اما تاکنون حتی یک پیروزی نداشتند و همه پیروزی‌ها متعلق به جبهه حق علیه باطل بوده است. 

سردار علی فدوی با اشاره به قدرت بازدارندگی کشور گفت: مرحله بازدارندگی به این معناست که اگر دشمن بخواهد غلطی بکند، بررسی می‌کند و متوجه می‌شود که ضرر و زیان‌اش بسیار بیشتر از نفع و سودش خواهد بود. در بیشتر موارد ما تعیین کننده هستیم و آمریکایی‌ها نیز به این مطلب اعتراف دارند، در آمریکا تاکید شده است که بروید توان ایجاد کنید تا در برابر ایران بازدارنده باشید البته این کار خداست و خدا در ذهن و دل آن‌ها این جایگاه (قدرت بازدارندگی ایران) را قطعی می‌کند. 

وی با یادآوری این نکته که امام راحل در اوایل انقلاب می‌گفتند ما هم ابرقدرت هستیم افزود: اگر همه کشور همراه امام به این مطلب باور داشتند، ما به جای اینکه در دهه ۹۰ ابرقدرت باشیم در دهه ۶۰ به این مرحله می‌رسیدیم. مشکل این است که خیلی از افراد در جاهایی قرار می‌گیرند که اقتضای آن این است که مانند امام فکر و مانند امام عمل کنند اما اینگونه عمل نمی‌کنند. مردم با امام راحل همراه بودند اما در این بین افرادی بودند که با مردم و امام همراهی نکرده و مشکلاتی را ایجاد می‌کردند.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.