Wednesday, 19 January , 2022
امروز : چهارشنبه, ۲۹ دی , ۱۴۰۰ - 16 جماد ثاني 1443
شناسه خبر : 16043
  پرینتخانه » اخبار روز, سیاست تاریخ انتشار : ۱۲ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۷ |

وزیر کشور: در مسیر نابودی اسرائیل هستیم

وزیر کشور گفت: شهید سلیمانی به تنهایی نشان داد نه تنها انقلاب دچار خدشه نشده، بلکه اگر لازم باشد آنچنان فوران خواهد کرد که چشم دشمنان را کور می‌کند. احمد وحیدی طی سخنانی در نخستین همایش علمی پژوهشی مکتب شهید سلیمانی، گفت: خیلی‌ها تلاش کردند بگویند انقلاب اسلامی به جایی نمی‌رسد و مقاومت شریف دچار […]

وزیر کشور: در مسیر نابودی اسرائیل هستیم

وزیر کشور گفت: شهید سلیمانی به تنهایی نشان داد نه تنها انقلاب دچار خدشه نشده، بلکه اگر لازم باشد آنچنان فوران خواهد کرد که چشم دشمنان را کور می‌کند.

احمد وحیدی طی سخنانی در نخستین همایش علمی پژوهشی مکتب شهید سلیمانی، گفت: خیلی‌ها تلاش کردند بگویند انقلاب اسلامی به جایی نمی‌رسد و مقاومت شریف دچار خدشه می‌شود، اما امروز مقاومت بیش از هر زمان و درخشان‌تر از گذشته حرکت پرصلابت خود را طی می‌کند که همه مرهون این شهید بزرگوار، اندیشه‌ورز، عارف، مجاهد، مهاجر و شاهد است.

وحیدی با تاکید بر اینکه ملت ما این ارزش‌ها را قدر می‌شناسند، گفت: برخی نسبت به این ارزش ها تردید می‌کنند، شهید سلیمانی به تنهایی نشان داد نه تنها انقلاب دچار خدشه نشده، بلکه اگر لازم باشد آنچنان عمل خواهد کرد که چشم دشمنان را کور می‌کند.

وی با بیان اینکه وجود شهید سلیمانی برای حقانیت مسیری که طی می‌کنیم کافی است، گفت: وجود و شهادت سردار سلیمانی خدمت‌های فراوانی کرد و انقلاب را به تنهایی جلو برد. نفس‌های امروز جوانان که با یاد سلیمانی به خودسازی می‌پردازند و کسانی که در حوزه شناخت و رویارویی با دشمن خود را بازیافتند و جبهه‌های عظیم تشکیل دادند و کسانی که برای شکستن استخوان استکبار اراده مستحکمی دارند، گوشه‌هایی از ثمرات و هویدا شدن لایه‌های شخصیتی سردار سلیمانی است.

وی افزود: مکتب یک راه است و راه باید راهنما داشته باشد و مقصد می‌خواهد. این شهید عزیز هم راه و هم مقصد را نشان داد و هم راهبر و راهور آن بود و مکتب یعنی همین. البته هنوز اول راه است دو سال از این شهادت می‌گذرد هر چه بیشتر بگذرد ذهن‌ها و روح‌ها بیشتر متوجه آن می‌شود.

وی با بیان اینکه خون شهید سلیمانی امروز در رگ‌های ملت و امت جریان دارد، اظهار کرد: برای پیمودن راهی که نجات سعادت در آن است به جریان افتاد و این همان راهی است که برای آزادی همه انسان‌ها از دست ستمکاران عالم باید طی شود.

وحیدی با بیان اینکه امروز مسئولیت‌های بسیار سنگینی روی دوش رهروان وجود دارد، گفت: شهید سلیمانی مدافع امت بود و این مسئولیت امروز بر دوش همه کسانی است که در کنار شهید سلیمانی طعم شیرین شکست استکبار و خرد شدن استخوان‌های رژیم صهیونیستی را چشیدند. این مسیر، مسیر نابودی دشمن صهیونیسم است و شهید سلیمانی به ما این فرمایشات بزرگ امام و مقام رهبری را باوراند که رژیم صهیونیستی رفتنی و شکست خوردنی و ابهت پوشالی استکبار جهانی فرو ریختنی است.

وی تاکید کرد: سردار سلیمانی این سرباز وفادار جبهه در صحنه عمل این را نشان داد و دنیایی از امید برای رسیدن به آینده‌ای سرشار از صلح و آرامش در نبود رژیم صهیونیستی و مستکبران عالم برای ما به ارمغان آورد.

وحیدی ادامه داد: یاد و نام شهید سلیمانی میان همه امت‌ها، ملت‌ها و مردم آزاده زنده است، در حالی که دشمنان و قاتلان او و خیانتکاران به بشریت امروز در افول کامل هستند و این راه و پیمودن آن، نتیجه مکتب سردار سلیمانی است.

 وزیر کشور گفت: شهید سلیمانی این مکتب را نه در کاغذ بلکه در عمل ترسیم کرد و در میدان نشان داد و براساس آن امروز از رهروان این راه درخشش‌های بسیاری را می‌بینیم.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.