Tuesday, 25 January , 2022
امروز : سه شنبه, ۵ بهمن , ۱۴۰۰ - 22 جماد ثاني 1443
شناسه خبر : 11019
  پرینتخانه » اخبار روز, ورزش تاریخ انتشار : ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۰ |

قهرمانی رویایی برزیل در فوتبال المپیک

  تیم ملی المپیک برزیل موفق شد در فینال رقابت‌های فوتبال با نتیجه ۲ بر یک اسپانیا را شکست دهد و قهرمان شود. در دیدار فینال رقابت‌های فوتبال المپیک ۲۰۲۰ توکیو، برزیل و اسپانیا در ورزشگاه یوکوهاما به مصاف هم رفتند که برزیل با برتری ۲ بر یک در پایان ۱۲۰ دقیقه قهرمان شد. نیمه […]

قهرمانی رویایی برزیل در فوتبال المپیک
 

تیم ملی المپیک برزیل موفق شد در فینال رقابت‌های فوتبال با نتیجه ۲ بر یک اسپانیا را شکست دهد و قهرمان شود.

در دیدار فینال رقابت‌های فوتبال المپیک ۲۰۲۰ توکیو، برزیل و اسپانیا در ورزشگاه یوکوهاما به مصاف هم رفتند که برزیل با برتری ۲ بر یک در پایان ۱۲۰ دقیقه قهرمان شد.

نیمه نخست پرهیجان این دیدار به سود برزیلی‌ها تمام شد. دقیقه ۳۸ داور با کمک‌ VAR خطای سیمون روی کونیا را اعلام کرد، اما این ضربه پنالتی را ریچارلیسون به بالای دروازه فرستاد. با این حال دقیقه ۲+۴۵ تعلل خط دفاعی اسپانیا باعث شد کونیا ستاره برزیل تیمش را با گل به رختکن ببرد.

اسپانیا دقیقه ۶۱ به بازی برگشت و ارسال خوب سولر را اویارسابال به قعر دروازه برزیلی‌ها فرستاد. نیمه دوم نیمه اسپانیا بود و این تیم موقعیت‌های پرشماری برای زدن گل برتری هم داشت، اما بدشانس بودند و کار در نهایت با تساوی یک – یک در وقت‌های معمول به پایان رسید.

در وقت‌های اضافه برزیل، اسپانیا را غافلگیر کرد. فرار مالکوم در دقیقه ۱۰۸ و ضربه او که با وجود مهار سیمون به قعر دروازه رفت، سلسائو را دوباره پیش انداخت. این گل را برزیلی‌ها تا پایان بازی حفظ کردند تا همانند دوره قبل قهرمان فوتبال المپیک شوند. این دومین قهرمانی برزیل در رشته فوتبال است.

 


 

برچسب ها
,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.