Saturday, 22 January , 2022
امروز : شنبه, ۲ بهمن , ۱۴۰۰ - 19 جماد ثاني 1443
شناسه خبر : 15672
  پرینتخانه » وقایع اتفاقیه, امــروز در تــاریخ, سیاست تاریخ انتشار : ۲۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۵ |

اژه‌ای: مردم از بیان نظراتشان نترسند

محسنی‌اژه‌ای در گرگان گفت: اصناف و بخش خصوصی و تولیدکنندگان، اتحادیه‌ها و مردم بیشتر باید به میدان بیایند و فعال باشند و توضیحات خود را بیان کنند و کسانی که صاحب تجربه هستند به میدان بیایند.  غلامحسین محسنی‌اژه‌ای در جلسه نشست با فعالان اقتصادی استان اظهار کرد: شعارها تا زمانی که تبدیل به عمل نشود، […]

اژه‌ای: مردم از بیان نظراتشان نترسند

محسنی‌اژه‌ای در گرگان گفت: اصناف و بخش خصوصی و تولیدکنندگان، اتحادیه‌ها و مردم بیشتر باید به میدان بیایند و فعال باشند و توضیحات خود را بیان کنند و کسانی که صاحب تجربه هستند به میدان بیایند. 

غلامحسین محسنی‌اژه‌ای در جلسه نشست با فعالان اقتصادی استان اظهار کرد: شعارها تا زمانی که تبدیل به عمل نشود، فایده‌ای ندارد. 

وی ادامه داد: تمام فشار دشمن بر جنگ اقتصادی است و تصور می‌کند با این فشار به تعبیر خودش فوق‌العاده می‌تواند صبر مردم را لبریز کند. 

رئیس قوه قضاییه گفت: یکی از مسائل اولویت‌دار امروز ما مسئله تولید، اشتغال و اقتصاد است، چندین سال است که مقام معظم رهبری بر این موضوع تاکید داشته و دارد و متاسفانه خیلی از ما در این عرصه کوتاهی کردیم و اگر از چند سال گذشته در عرصه تولید تمهیدات لازم را داشتیم و از تولید و رفع موانع تولید حمایت می‌کردیم امروز خیلی شرایط بهتری داشتیم و دشمن امروز اینگونه امید به شکست ما نبسته بود. 

اژه‌ای بیان کرد: مردم از بیان نظرات نترسند من از انتقاد و پیشنهاد حمایت می‌کنم. مسائل استان‌ها را باید با کمک همان استان مسئله را حل کنیم چون مشکلات هر استان متفاوت است. 

وی اضافه کرد: برای مسائل مشترک استان‌ها می‌توان موضوعات را در تهران تصمیم‌گیری و پیگیری کرد اما مشکلات استان‌ها باید با کمک مدیران همان استان حل شود. 

رئیس قوه قضاییه تاکید کرد: وضع موجود استان گلستان با توجه به ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های استان اصلا مطلوب نیست. 

محسنی‌اژه‌ای بیان کرد: در یک استان صحیح نیست آنقدر اختلاف پیشرفت و زیرساخت در نقاط مختلفش وجود داشته باشد و باید در گلستان یک تحول جدی شکل بگیرد. 

وی بیان کرد: پیشنهادم این است کارگروه مشترکی از دولت، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نماینده ولی فقیه، نماینده قوه قضاییه، نیروی امنیتی و انتظامی، نماینده اصناف تشکیل شده و مشکلات استان را احصا، انعکاس و پیگیری کند. 

رئیس قوه قضاییه تصریح کرد: باور جدی من این است درصد بالایی از مشکلات با تشکیل همین کارگروه در استان حل خواهد شد. 

محسنی‌اژه‌ای با اشاره به مشکلات پتروشیمی گفت: این کارگروه می‌تواند مشکلات را با جزییات شناسایی و من قول می‌دهم مشکلات حقوقی آن را با جدیت پیگیری و حل خواهم کرد. 

وی افزود: تقاضا دارم کمی از خودمان مایه بگذاریم و دولت، مجلس و قوه قضاییه را کمک کنیم و از بیان نقطه نظرات نترسیم. 

رئیس قوه قضاییه گفت: مردم نظر خود را شفاف بگویند و پیشنهادها را برای پیشرفت کشور بیان کنند و معتقدم با همفکری و همکاری هم کار بهتر می‌شود. 

محسنی‌اژه‌ای تاکید کرد: من از انتقادها و پیشنهادهای مردمی استقبال می‌کنم چون معتقدم با وحدت می‌توانیم مشکلات را حل کنیم. 

وی اضافه کرد: اصناف و بخش خصوصی و تولیدکنندگان، اتحادیه‌ها و مردم بیشتر باید به میدان بیایند و فعال باشند و توضیحات خود را بیان کنند و کسانی که صاحب تجربه هستند به میدان بیایند. 

رییس قوه قضاییه با اشاره به احیای خلیج گرگان، تصریح کرد: من به دنبال این هستم راهکار قانونی پیدا کنم که ما به‌جای آنکه فردی را چند هزار میلیارد تومان جریمه کنیم و به زندان بیاندازیم وی را محکوم به احیای خلیج گرگان با تکمیل فلان پروژه کنیم.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.