Saturday, 6 August , 2022
امروز : شنبه, ۱۵ مرداد , ۱۴۰۱ - 9 محرم 1444
شناسه خبر : 9466
  پرینتخانه » جامعه, قـطـار اخـبـار تاریخ انتشار : ۰۸ تیر ۱۴۰۰ - ۱:۳۲ |
مادر بابک خرمدین

شوهرم به دخترمان تجاوز می‌کرد

  مادر «بابک خرمدین» کارگردان ۴۷ساله سینما که دو ماه پیش توسط والدینش کشته و تکه‌تکه شد، در یک فایل صوتی مدعی‌شده که همسرش در غیاب او به دخترشان، آرزو تجاوز می‌کرد. انتشار یک فایل صوتی از ایران موسوی، مادر بابک و آرزو خرمدین، اظهارات ماه گذشته یکی از دوستان آرزو را تایید کرد. در […]

شوهرم به دخترمان تجاوز می‌کرد
 

مادر «بابک خرمدین» کارگردان ۴۷ساله سینما که دو ماه پیش توسط والدینش کشته و تکه‌تکه شد، در یک فایل صوتی مدعی‌شده که همسرش در غیاب او به دخترشان، آرزو تجاوز می‌کرد.

انتشار یک فایل صوتی از ایران موسوی، مادر بابک و آرزو خرمدین، اظهارات ماه گذشته یکی از دوستان آرزو را تایید کرد.

در این فایل صوتی که در حال انتشار و دست به دست شدن است، مادر بابک خرمدین مدعی‌شده که شوهرش در غیاب او به دخترشان، آرزو تجاوز می‌کرده، سال‌ها با خود او رابطه خشن و آمیخته با ترس داشته و او نمی‌توانسته در برابر رفتارهای زناشویی و کارهای شوهرش مقاومتی کند.

مادر بابک همچنین مدعی‌شده که او به زور با همسرش ازدواج کرده‌ بود و سال‌ها تحت اجبار با او زندگی کرده حتی پیش می‌آمده که شوهرش در را به روی او قفل می‌کرده است.

گفتنی است پیش‌تر یکی‌از دوستان آرزو خرمدین، مدعی‌ شده بود که از آرزو شنیده که پدرش به او تجاوز می‌کرده که بعدتر آزیتا خرم‌دین (خواهر بابک خرمدین) گفت بابت انتشار این اظهارات از رسانه ها شکایت می‌کند.

برادر و خواهر خرمدین و فرامرز، همسر دوم آرزو بنا بر اعترافات پدر و مادر این خانواده، طی سال‌های ۹۰ و ۹۷ کشته و مثله شده‌اند و امسال این دو متهم به قتل پس‌ از قتل بابک، پسر ۴۷ساله‌شان بازداشت شدند.

گفتنی است هنوز هیچ مسئول یا رسانه رسمی، صحت و سقم این فایل صوتی و انتساب آن به ایران موسوی (مادر بابک و آرزو خرمدین) را تائید نکرده است.


به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.