Thursday, 11 August , 2022
امروز : پنج شنبه, ۲۰ مرداد , ۱۴۰۱ - 14 محرم 1444
شناسه خبر : 9293
  پرینتخانه » قـطـار اخـبـار, جامعه تاریخ انتشار : ۰۲ تیر ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۹ |
عضو هیئت رئیسه مجلس

سرانه مصرف شیر ۹ کیلو، گوشت ۴ کیلو و برنج ۵ کیلو کاهش یافته

  علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس به اظهارات امروز رئیس جمهور درباره میزان مشارکت مردم در انتخابات واکنش نشان داد. حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده محلات در مجلس نیز در تذکر شفاهی خود گفت: قیمت شیر در دو روز گذشته افزایش چشمگیری داشته، آقای روحانی، در دولت شما سرانه مصرف شیر ۹ کیلوگرم، گوشت ۴ […]

سرانه مصرف شیر ۹ کیلو، گوشت ۴ کیلو و برنج ۵ کیلو کاهش یافته
 

علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس به اظهارات امروز رئیس جمهور درباره میزان مشارکت مردم در انتخابات واکنش نشان داد.

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده محلات در مجلس نیز در تذکر شفاهی خود گفت: قیمت شیر در دو روز گذشته افزایش چشمگیری داشته، آقای روحانی، در دولت شما سرانه مصرف شیر ۹ کیلوگرم، گوشت ۴ کیلوگرم و برنج ۵ کیلوگرم کاهش یافته است، این نوع مدیریت شما است.

وی افزود: عجیب این است که آقای روحانی امروز در دولت مطالبی بیان کرد که تحریف تاریخ است. رئیس جمهور گفت مشکلات اقتصادی منشأ کاهش مشارکت نبود این در حالی است که وقتی سرانه مصرف شیر مردم ۹ کیلوگرم و گوشت و برنج کاهش می‌یابد، آیا اعتمادی برای ملت باقی می‌ماند.

نماینده محلات در مجلس در ادامه تذکر خطاب به رئیس جمهور، بیان کرد: نتیجه مدیریت شما میزان مشارکت بود، وقتی بولتن‌نویس‌ها برای حضرتعالی می‌نویسند، تحلیل غلط را به شما انتقال می‌دهند، شما باید خود از اتاقتان بیرون آمده و در کوچه و بازار قدم بزنید تا متوجه علت کاهش مشارکت مردم در انتخابات شوید.

حجت‌الاسلام سلیمی با اشاره به کندی ترخیص کالا از بنادر تصریح کرد: کنجاله و سویا در معادن بلاتکلیف مانده، آقای روحانی به جای اینکه به فکر تحلیل و بافتن برخی مسائل باشید، باید فکری برای این مسائل کنید.

عضو هیئت رئیسه مجلس در بخش دیگری از تذکر خود با اشاره به رشد اقتصادی بیان کرد:رشد اقتصادی با نفت بر اساس آمار بانک مرکزی ۳.۶ و طبق مرکز آمار ۰.۹ و رشد اقتصادی بدون نفت بر اساس اطلاعات بانک مرکزی ۲.۵ و طبق اطلاعات مرکز آمار صفر است. آقای روحانی به جای تحلیل‌هایی که درباره مشارکت مردم در انتخابات بوده و هیچ بویی از واقعیت نبرده، این آمار را درست کنید.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.