Thursday, 22 July , 2021
امروز : پنج شنبه, ۳۱ تیر , ۱۴۰۰ - 13 ذو الحجة 1442
شناسه خبر : 8985
  پرینتخانه » قـطـار اخـبـار, سیاست, صفحه ویژه انتخابات تاریخ انتشار : ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۳:۳۴ |
حسن روحانی

در سال‌های آینده آثار ۸ سال دولت ما را می بینید

   رئیس جمهوری با بیان این‌که کار و اقدام یک نهاد یا جمعیت نباید ما را از این وظیفه ملی و قانونی باز دارد، گفت: دشمنان ما به دنبال یک انتخابات سرد هستند و با حضور گرم خود در صندوق‌های رأی اجازه ندهیم آرزوی دشمن محقق شود.   حسن روحانی در مراسم بهره‌برداری از طرح‌های […]

در سال‌های آینده آثار ۸ سال دولت ما را می بینید
 

 رئیس جمهوری با بیان این‌که کار و اقدام یک نهاد یا جمعیت نباید ما را از این وظیفه ملی و قانونی باز دارد، گفت: دشمنان ما به دنبال یک انتخابات سرد هستند و با حضور گرم خود در صندوق‌های رأی اجازه ندهیم آرزوی دشمن محقق شود.  

حسن روحانی در مراسم بهره‌برداری از طرح‌های ملی وزارت بهداشت‌ درمان و آموزش پزشکی و شهرداری تهران با بیان این مطلب افزود: در هیچ برهه‌ای در تاریخ ایران چنین تحولی در بخش سلامت از نظر مکان، بیمارستان، تخت و تجهیزات، بهسازی و نوسازی در مجموع ایجاد نشده است.  

وی با بیان اینکه در طول یک سال گذشته ۱۴ هزار تخت بیمارستانی به بهره‌برداری رسیده است، افزود: این موضوع در تاریخ کشور بی‌سابقه است. این موضوع کار بسیار بزرگ و عظیمی است و از همه دست‌اندرکاران تشکر کرده و به آن‌ها خسته نباشید می‌گویم.  

رئیس جمهوری تاکید کرد: به همه دست‌اندرکاران می‌گویم که از تبلیغات ناروا نرنجند و از حرف‌های بی‌اساس نگران نباشند؛ دروغ‌ها را باد می‌برد ولی بیمارستان، تخت، پزشک و درمان می‌ماند و مردم در طول سال‌های آینده شاهد آثار این هشت سال خواهند بود.  

روحانی ادامه داد: هیچ وقت دروغگو به نتیجه نمی‌رسد و من از خدمات بخش سلامت به ویژه در طول یک سال و چند ماه اخیر که درگیر ویروس کوید-۱۹ بوده‌ایم، خوشحال هستم.  

رئیس جمهوری در بخش دیگری از سخنانش خطاب به مردم ایران گفت: فردا روز ۲۸ خرداد روز بسیار مهمی است و مجدداً از مردم خواهش می‌کنم در انتخابات حاضر شوند. به خاطر تجربه ۸ساله‌ای که خودم داشته‌ام و به این جایگاه ریاست جمهوری واقف و آگاه هستم می‌گویم رییس‌جمهور برای اینکه بتواند برای حل معضلات و مشکلات داخلی و همچنین مسائل بین‌المللی با قدرت و توان بیشتر کار و فعالیت کند، آرای مردم و حضور آنان بسیار تاثیرگذار است.  

وی افزود: اینکه مردم در جمعیت پایینی پای صندوقهای آرا باشند یا اینکه در جمعیت بالا شرکت کنند، بسیار مهم است. همه فردا باید به وظیفه خود عمل کنیم و پای صندوقهای آرا برویم.  

روحانی ادامه داد: ممکن است گله‌هایی در ذهن‌ها باشد اما برای فردا نباید این گله‌ها را مدنظر قرار دهیم. اینکه بگوییم فلان کس مد نظر ما بود و در لیست نیست ممکن است. اما کسی که به فرد مورد نظر نزدیک‌تر بود و در این لیست در جلوی صندوق‌ها هست را انتخاب کنیم و رای بدهیم.  

رئیس دولتهای یازدهم و دوازدهم با بیان اینکه رفتن پای صندوق‌ها امر مهمی است، گفت: نباید کار یک جمعیت یا نهاد ما را از این وظیفه بزرگ ملی و قانونی‌مان باز دارد و همه باید جبران کنیم. اگر هفته‌های گذشته کمی فضای انتخابات سرد بود و شرایطی که وجود داشت نتوانست فضای گرمی به وجود بیاورد مردم خودشان می‌توانند جبران کنند.  

وی ادامه داد: از مردم عزیز می‌خواهم امروز و امشب تصمیم بگیرند و امشب را شب قدر خود بدانند و فردا پای صندوق‌های رای بروند و فردا در سراسر کشور ببینیم که جمعیت زیادی در پای صندوق‌ها هستند.  

رئیس دولت تدبیر و امید افزود: از مردم می‌خواهم فردا فضا را گرم کنیم چون بسیاری از دشمنان و بدخواهان ما در سراسر دنیا مایلند صف‌های انتخابات خلوت باشد. نگذاریم آرزوی آن‌ها تحقق یابد و امیدوارم که بتوانیم انتخاباتی شکوهمند برگزار کنیم و ۲۸ خرداد با زیبایی به عنوان یک ورق زرین دیگر در اوراق تاریخی و تاریخ انقلاب ما ثبت شود و همه به وظیفه خود عمل کنیم.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.