Monday, 17 January , 2022
امروز : دوشنبه, ۲۷ دی , ۱۴۰۰ - 14 جماد ثاني 1443
شناسه خبر : 8526
  پرینتخانه » وقایع اتفاقیه, جامعه تاریخ انتشار : ۱۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۳ |
نماینده فراکسیون سمن‌های مجلس

سریع‌ترین نرخ افت جمعیت دنیا متعلق به ایران است

  نماینده فراکسیون سمن‌های مجلس با بیان این مطلب که سریع‌ترین نرخ افت جمعیت در دنیا را داریم، گفت: به دنبال مشوق‌ها و تسهیلات در بحث جمعیت هستیم. زهره الهیان در مراسم اختتامیه دوره ملی دانش افزایی ویژه مدیران، روانشناسان و مشاوران مرکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده با اشاره به اینکه در زمینه تبیین […]

سریع‌ترین نرخ افت جمعیت دنیا متعلق به ایران است
 

نماینده فراکسیون سمن‌های مجلس با بیان این مطلب که سریع‌ترین نرخ افت جمعیت در دنیا را داریم، گفت: به دنبال مشوق‌ها و تسهیلات در بحث جمعیت هستیم.

زهره الهیان در مراسم اختتامیه دوره ملی دانش افزایی ویژه مدیران، روانشناسان و مشاوران مرکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده با اشاره به اینکه در زمینه تبیین اندیشه انقلاب اسلامی در نزد جوانان کوتاهی شده است، افزود: گام دوم انقلاب به ما کمک کرد که مروری بر گذشته و تحلیل وضعیت موجود داشته باشیم و آینده را نیر ترسیم کنیم و از طرف دیگر خطاب اصلی گام دوم انقلاب به جوانان است.

وی با بیان این مطلب گام دوم انقلاب تصویری از آینده ترسیم را می‌کند، اظهار کرد: امام خمینی (ره) نظریه جامع انقلاب را مطرح کردند و هر یک از ما باید با توجه به این نظریه جامع در زمینه‌های مختلف الگوسازی کنیم.

نماینده فراکسیون سازمان‌های مردم نهاد مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: ولنگاری فضای مجازی در حال تحمیل بر خانواده‌ها و فرزندان است و متأسفانه تعداد جرم‌های نوجوانان در فضای مجازی زیاد شده است.

وی با بیان این مطلب که برخی مسئولان هنوز متوجه آسیب‌های فضای مجازی درمیان خانواده‌ها نشده اند، اضافه کرد: باید توجه جدی به سبک زندگی ایرانی-اسلامی داشته باشیم چراکه در این زمینه محتوای بسیار عنی داریم.

الهیان با اشاره به اینکه امروز حیوانات خانگی جای فرزندان را گرفته اند، افزود: در برخی شهرستان‌ها نرخ جمعیت به صفر رسیده است که بسیار خطرناک است و آینده تلخی را پیش رو داریم.

وی با بیان این مطلب که سریع‌ترین نرخ افت جمعیت در کل دنیا را داریم، اظهار کرد: به دنبال مشوق‌ها و تسهیلات در بحث جمعیت هستیم همچنین در قالب یک طرح جانع به دنبال رفع موانع فرزندآوری هستیم.

نماینده فراکسیون سازمان‌های مردم نهاد مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که ۳ میلیون زوج نابارور داریم که ازپس هزینه‌های خود بر نمی آیند که در این زمینه نیز طرح و برنامه ارائه کرده ایم، گفت: نقش مشاوران در فرزنداوری بسیار مهم است و اثرگذار است.

وی با اشاره به اینکه کودکان سرمایه‌های آینده ما هستند اما عدم تقبل مسئولیت موجب بروز مشکلات روحی و جسمانی برای والدین شده است، بیان داشت: تعداد کم فرزند و مشکلات روحی و جسمی موجب شکل گیری وزارت تنهایی در انگلیس شده است و این یک واقعیت است که باید تلاش کنیم گرفتار مسائل نشویم.


برچسب ها
,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.