Tuesday, 25 January , 2022
امروز : سه شنبه, ۵ بهمن , ۱۴۰۰ - 22 جماد ثاني 1443
شناسه خبر : 8377
  پرینتخانه » الف, سیاست تاریخ انتشار : ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۲:۵۹ |
با انتشار اطلاعیه ای مطرح شد

هشدار آشکار وزارت اطلاعات به احمدی نژاد

  وزارت اطلاعات با صدور اطلاعیه‌ای به اظهارات اخیر محمود احمدی نژاد واکنش نشان داد. در اطلاعیه وزارت اطلاعات آمده است: «با توجه  تعریضات صورت گرفته از سوی آقای احمدی نژاد نسبت به اقدامات وزارت اطلاعات به استحضار مردم شریف ایران می رساند  اظهارات مذکورغیرواقعی و در راستای تشویش اذهان عمومی می باشد و در […]

هشدار آشکار وزارت اطلاعات به احمدی نژاد
 

وزارت اطلاعات با صدور اطلاعیه‌ای به اظهارات اخیر محمود احمدی نژاد واکنش نشان داد.

در اطلاعیه وزارت اطلاعات آمده است:

«با توجه  تعریضات صورت گرفته از سوی آقای احمدی نژاد نسبت به اقدامات وزارت اطلاعات به استحضار مردم شریف ایران می رساند  اظهارات مذکورغیرواقعی و در راستای تشویش اذهان عمومی می باشد و در شرایط کنونی براساس تاکیدات مقام معظم رهبری، تقویت امنیت و وحدت ملی و مشارکت حداکثری در انتخابات و عدم ایجاد زمینه سوء استفاده دشمنان، از ضروریات مسلم نظام می باشد لذا پاسخ مقتضی به ادعاهای مغایر با واقعیات امنیتی در زمان مناسب اعلام خواهد شد».

محمود احمدی نژاد در بخش از گفت و گویی که این هفته منتشر شد اعلام کرد: کجای قانون اساسی نوشته شده دستگاه‌های امنیتی باید مردم و فعالان سیاسی را کنترل کنند… نهادهای امنیتی بر خلاف قانون به شنود و تجسس ازمردم مشغول هستند.

وی افزود: آقای باند امنیتی، آقای نهاد امنیتی، شما باید بروید دوربین‌ها را در نطنز کار بگذارید که نیایند آنجا را منفجر کنند و بیش از ۱۰ میلیارد دلار خسارت وارد کنند.

احمدی نژاد با نام بردن از سازمانی «سازمان فضایی»، خواستار نصب دوربین در آنجا شد تا «نیایند سقف را سوراخ کنند و اسناد کشور را بربایند.»

 

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.