Sunday, 20 June , 2021
امروز : یکشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۴۰۰ - 11 ذو القعدة 1442
شناسه خبر : 7469
  پرینتخانه » سیاست, صفحه ویژه انتخابات, قـطـار اخـبـار تاریخ انتشار : ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰:۳۹ |
وعده انتخاباتی محسن رضایی

یک شبه می شود ره صد ساله را طی کرد

  فرمانده سپاه در دوران دفاع مقدس گفت: روزی که من از سپاه کنار کشیدم، برای دفع خطر اقتصادی بود. امروز خطری که احساس می کنم، ده برابر آن زمان است. مردم سقوط ارزش پول ملی را در فاصله این هشت سال به چشم دیدند محسن رضایی که نام او به عنوان یکی از کاندیداهای […]

یک شبه می شود ره صد ساله را طی کرد
 

فرمانده سپاه در دوران دفاع مقدس گفت: روزی که من از سپاه کنار کشیدم، برای دفع خطر اقتصادی بود. امروز خطری که احساس می کنم، ده برابر آن زمان است. مردم سقوط ارزش پول ملی را در فاصله این هشت سال به چشم دیدند

محسن رضایی که نام او به عنوان یکی از کاندیداهای احتمالی ریاست جمهوری مطرح است، در دیدار با جمعی از فعالان اجتماعی و فرهنگی سراسر کشور گفت: کشور ما به دولت فراگیر و برخوردار از عزم همگانی نیاز دارد که دست به یک نهضت و جنبش و قیام بزند و جهش تولید را رقم بزند و ظرف چهار سال، بیست سال کشور را پیشرفت بدهد. بعضی مدیران کشور صدای آژیر خطر اقتصادی را نمی شوند. باید لزوم تحرک بخشی به جامعه را فریاد بزنیم.

این فرمانده سپاه در دوران دفاع مقدس گفت: روزی که من از سپاه کنار کشیدم، برای دفع خطر اقتصادی بود. امروز خطری که احساس می کنم، ده برابر آن زمان است. مردم سقوط ارزش پول ملی را در فاصله این هشت سال به چشم دیدند.

رضایی گفت: در هشت سال آینده، فارغ از تهدیدات و چالش ها، ایران فرصت های بسیار بزرگی دارد که می تواند یک شبه ره صد ساله را طی کند. اولین فرصت بزرگ کشور ما، مردم توانای ایران هستند؛ مردمی که با فطرت های پاک به بدرقه قاسم عزیز آمدند. این مردم باید احساس کنند که ما وعده نمی دهیم و برنامه داریم.

وی افزود: تحصیل کردگان و مراکز علمی و پژوهشی و زیرساخت های فراوان ایران اسلامی، دیگر مزیت های ما هستند. باید فراتر از حل مشکل بیکاری نیروی انسانی، به رفع بیکاری همه امکانات و منابع کشور فکر کرد و راهکار اندیشید. با هفته ای یک ساعت اشتغال، نرخ بیکاری را ۱۲ درصد محاسبه می کنند. اگر مبنای نرخ بیکاری را اشتغال ۲۲ ساعت در هفته درنظر بگیریم، درصد بیکاری نیروی انسانی از ۱۸ درصد عبور می کند.

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.