Sunday, 29 May , 2022
امروز : یکشنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۱ - 28 شوال 1443
شناسه خبر : 7071
  پرینتخانه » قـطـار اخـبـار, سیاست, صفحه ویژه انتخابات تاریخ انتشار : ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۶ |
سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان

رئیسی اگر مصمم به نیامدن بود اعلام می کرد

  سخنگوی شورای وحدت تاکید کرد: طبق بررسی‌ها در شورای وحدت، درباره حمایت از آقای رئیسی به عنوان داوطلب ریاست جمهوری، اجماع و اتفاق کامل وجود دارد. منوچهر متکی در پاسخ به این پرسش که داوطلبی آقای رئیسی چقدر محتمل است؟ تاکید کرد: شخصا این احتمال را قوی می‌دانم و یک دلیلم این است که […]

رئیسی اگر مصمم به نیامدن بود اعلام می کرد
 

سخنگوی شورای وحدت تاکید کرد: طبق بررسی‌ها در شورای وحدت، درباره حمایت از آقای رئیسی به عنوان داوطلب ریاست جمهوری، اجماع و اتفاق کامل وجود دارد.

منوچهر متکی در پاسخ به این پرسش که داوطلبی آقای رئیسی چقدر محتمل است؟ تاکید کرد: شخصا این احتمال را قوی می‌دانم و یک دلیلم این است که اگر مصمم به نیامدن بود اعلام می‌کرد بنابراین برای آمدن، ملاحظاتی دارد که در حال بررسی است این تحلیل و نظر شخصی من است ضمن این که در رصد ما به این تلقی رسیدیم که احتمال حضور وی در انتخابات، تقویت شده است.

متکی افزود:‌ فهم مشترک نانوشته‌ای میان داوطلبان ارزشی وجود دارد که آقای رئیسی، دارای اولویت است این را برخی داوطلبان ریاست جمهوری بیان کردند که اگر بیاید به او کمک می‌کنند و برخی نیز اعلام کردند که کاندیداتوری شان، منوط به نیامدن آقای رئیسی است.

وی گفت: این نشان می‌دهد که توافق نانوشته‌ای در میان داوطلبان برای همراهی با آقای رئیسی وجود دارد و این سرمایه‌ای برای نیروهای ارزشی و انقلابی است.

سخنگوی شورای وحدت همچنین درباره نتیجه مکاتبه آیت الله موحدی کرمانی با ۱۰ داوطلب شاخص جبهه انقلاب گفت: برخی داوطلبان تماس گرفتند و گفتند که در حال خلاصه کردن برنامه شان برای ارائه به شورای وحدت هستند.

متکی افزود: برخی داوطلبان نیز برای معرفی اعضای کابینه احتمالی شان ملاحظه دارند و آن را زود هنگام می‌دانند. ما این ملاحظات داوطلبان را در جسه شورای وحدت بررسی کردیم و به زودی تصمیم می‌گیریم.

وی اضافه کرد: روند گفتگوهای ما با داوطلبان مطرح در آینده نزدیک آغاز می‌شود و احتمال دارد که جلسات گفتگوی شورای وحدت با داوطلبان، قبل از نام نویسی باشد.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.