Sunday, 29 May , 2022
امروز : یکشنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۱ - 28 شوال 1443
شناسه خبر : 6206
  پرینتخانه » اخبار روز, سیاست تاریخ انتشار : ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۸ |

واکنش نماینده تبریز به شکایت وزارت کشور درباره وقایع آبان ۹۸

  نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی به انتشار خبر شکایت وزارت کشور از او، واکنش نشان داد. وی با استقبال از شکایت وزارت کشور علیه اظهارات وی تاکید کرد: امید است به بهانه محاکمه بیگی این امکان فراهم شود تا مردم در جریان واقعیت های تلخ حوادث آبان ۹۸ قرار گیرند. احمد علیرضابیگی […]

واکنش نماینده تبریز به شکایت وزارت کشور درباره وقایع آبان ۹۸
 

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی به انتشار خبر شکایت وزارت کشور از او، واکنش نشان داد.

وی با استقبال از شکایت وزارت کشور علیه اظهارات وی تاکید کرد: امید است به بهانه محاکمه بیگی این امکان فراهم شود تا مردم در جریان واقعیت های تلخ حوادث آبان ۹۸ قرار گیرند.

احمد علیرضابیگی در صفحه شخصی خود در توییتر، با استقبال از شکایت وزارت کشور گفت که سابق بر این زنگنه، نوبخت، آخوندی و پوری‌حسینی نیز از وی شکایت کرده بودند. 

وی ابراز امیدواری کرد که با این شکایت و به بهانه محاکمه وی این امکان فراهم شود تا مردم در جریان آنچه واقعیت های تلخ حوادث آبان ۹۸ خواند قرار گیرند. 

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی روز گذشته در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی مجلس تاکید کرد: بنده همچنان بر ضرورت استیضاح وزیر کشور پافشاری می‌کنم و اجرای ماده (۲۲۱) آیین‌نامه داخلی مجلس را خواستارم ضمن اینکه در دوره دهم مجلس نیز جزو متقاضیان استیضاح وی بودم.از ابتدای شکل گیری مجلس یازدهم نیز بار دیگر درخواست استیضاح وزیر کشور را با رعایت تشریفات مربوطه به هیأت رئیسه تقدیم کردیم اما متأسفانه این موضوع در فراموش خانه هیأت رئیسه خاک می‌خورد.

 


به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.