Friday, 19 August , 2022
امروز : جمعه, ۲۸ مرداد , ۱۴۰۱ - 22 محرم 1444
شناسه خبر : 21025
  پرینتخانه » قـطـار اخـبـار, سیاست تاریخ انتشار : ۰۲ تیر ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۱ |
وزیر خارجه ترکیه

در زمینه امنیتی با اسرائیل همکاری می‌کنیم

وزیر خارجه ترکیه در نشست خبری مشترک با همتای اسرائیلی خود اعلام کرد که کشورش فعالیت‌ها برای افزایش سطح نمایندگی دیپلماتیک با رژیم اسرائیل به سطح سفارت را آغاز کرده است و در زمینه امنیتی با تل‌آویو همکاری می‌کند. مولوود چاووش اوغلو در نشست خبری مشترک به یائیر لاپید وزیر خارجه اسرائیل اعلام کرد که […]

در زمینه امنیتی با اسرائیل همکاری می‌کنیم

وزیر خارجه ترکیه در نشست خبری مشترک با همتای اسرائیلی خود اعلام کرد که کشورش فعالیت‌ها برای افزایش سطح نمایندگی دیپلماتیک با رژیم اسرائیل به سطح سفارت را آغاز کرده است و در زمینه امنیتی با تل‌آویو همکاری می‌کند.

مولوود چاووش اوغلو در نشست خبری مشترک به یائیر لاپید وزیر خارجه اسرائیل اعلام کرد که فعالیت‌های آنکارا برای افزایش سطح نمایندگی دیپلماتیک با تل آویو به سطح سفارت را آغاز شده است.

وزیر خارجه ترکیه همچنین گفت که ترکیه اجازه حملات تروریستی در خاک خود را نمی‌دهد و در زمینه امنیتی با اسرائیل همکاری می‌کند.

پیشتر هم وزیر امور خارجه ترکیه گفته که کشورش خواهان توسعه همکاری‌ها با اسرائیل در زمینه‌های انرژی، تجارت، سرمایه‌گذاری، علم و فناوری، کشاورزی و امنیت غذایی است.

وی با یادآوری سفر رسمی اسحاق هرتزوگ رئیس‌ جمهور اسرائیل به آنکارا تأکید کرد که در حال حاضر تحرکات جدیدی در روابط ما به وجود آمده است.

 


 

برچسب ها
,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.