Friday, 24 June , 2022
امروز : جمعه, ۳ تیر , ۱۴۰۱ - 25 ذو القعدة 1443
شناسه خبر : 19291
  پرینتخانه » اخبار روز, سیاست تاریخ انتشار : ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱:۴۹ |

حمله با گوجه فرنگی به ماکرون

فردی به سمت امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه در حالی که میان جمعیت در بازارچه‌ای در شمال غربی پاریس حاضر بود، یک کیسه گوجه فرنگی پرتاب کرد. طبق گزارش رسانه‌های فرانسه، حدود شش گوجه کوچک به رنگ‌های نارنجی و قرمز در داخل یک کیسه پلاستیک آبی رنگ به سمت رئیس جمهوری فرانسه پرتاب شد اما […]

حمله با گوجه فرنگی به ماکرون

فردی به سمت امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه در حالی که میان جمعیت در بازارچه‌ای در شمال غربی پاریس حاضر بود، یک کیسه گوجه فرنگی پرتاب کرد.

طبق گزارش رسانه‌های فرانسه، حدود شش گوجه کوچک به رنگ‌های نارنجی و قرمز در داخل یک کیسه پلاستیک آبی رنگ به سمت رئیس جمهوری فرانسه پرتاب شد اما از بالای سرش عبور کرد.

ماکرون ۴۴ ساله، به نظر می‌رسید در ابتدا متوجه ماجرا نشده است تا اینکه با فریاد فردی در میان جمعیت متوجه پرتاب این کیسه شد.

در این هنگام محافظان دست‌های خود را بالای سر رئیس جمهوری فرانسه قرار دادند تا او را بپوشانند. سپس فردی یک چتر سیاه نیمه شکسته‌ای را باز کرد تا از او محافظت کند. با این حال ماموران امنیتی او را به مکان دیگر در بازار هدایت کردند تا اوضاع آرام شود. ماکرون با این حال به پیاده‌روی خود در سرژی-پونتوآز ادامه داد و با جدیت با مردم در بازار صحبت می‌کرد.

او به خبرنگاران گفت که به‌عنوان بخشی از تعهد خود مبنی بر متحد کردن فرانسه پس از مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری از محله طبقه کارگر بازدید کرده است.

 


 

برچسب ها
,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.