Sunday, 29 May , 2022
امروز : یکشنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۱ - 28 شوال 1443
شناسه خبر : 18022
  پرینتخانه » اخبار روز, فرهنگ و هنر تاریخ انتشار : ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۰ |

ورود آنجلینا جولی به یمن

سفیر صلح سازمان ملل در جریان سفرش به یمن اعلام کرد، وضعیت این کشور یکی از بدترین بحران انسانی جهان است. آنجلینا جولی، فرستاده ویژه کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهجویان وارد شهر ساحلی “عدن” واقع در جنوب یمن شد و هدف از انجام این سفر معطوف کردن توجه جهانیان به پیامدهای فاجعه‌بار جنگ […]

ورود آنجلینا جولی به یمن

سفیر صلح سازمان ملل در جریان سفرش به یمن اعلام کرد، وضعیت این کشور یکی از بدترین بحران انسانی جهان است.

آنجلینا جولی، فرستاده ویژه کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهجویان وارد شهر ساحلی “عدن” واقع در جنوب یمن شد و هدف از انجام این سفر معطوف کردن توجه جهانیان به پیامدهای فاجعه‌بار جنگ هفت‌ساله در این کشور بوده است.

اولین تصاویری که از این ستاره مشهور آمریکایی در بدو ورودش به فرودگاه بین‌المللی عدن منتشر شد، پیامدهای حملات موشکی و ویرانی‌های ناشی از جنگ در سرتاسر یمن را نشان می‌دهد.

آنجلینا جولی در عدن: وضعیت یمن، یکی از بدترین بحران‌های انسانی جهان است

آنجلینا جولی در صفحه کاربری خود در اینستاگرام گفت: من وارد عدن شدم تا با خانواده آوارگان و پناهجویان دیدار و حمایت خود را از ملت یمن اعلام کنم.

وی در ادامه افزود: در روزهای آتی تمامی تلاش خود را در این کشور انجام خواهم داد، در حالی که ما شاهد فجایع اوکراین هستیم، خواهان توقف جنگ و درگیری در آنجا و ورود کمک‌های بشردوستانه هستیم. من برای حمایت از کسانی که نیاز به صلح و آرامش دارند به یمن آمده‌ام.

آنجلینا جولی وضعیت یمن را یکی از بدترین بحران‌های انسانی در جهان توصیف کرد.

 


 

برچسب ها
,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.