Wednesday, 18 May , 2022
امروز : چهارشنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۱ - 17 شوال 1443
شناسه خبر : 16917
  پرینتخانه » قـطـار اخـبـار, سیاست تاریخ انتشار : ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۹ |
توسط کمیسیون تلفیق بودجه

مصوبه خرید خدمت سربازی لغو شد

عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی از لغو مصوبه این کمیسیون مبنی بر خرید خدمت در لایحه بودجه ۱۴۰۱ خبر داد. علی یزدی گفت: این موضوع پیشنهاد کمیسیون تلفیق در لایحه بودجه ۱۴۰۱ بود که با توجه به مخالفت ستاد کل نیروهای مسلح این پیشنهاد از لایحه بودجه حذف شد. عضو کمیسیون تلفیق بودجه […]

مصوبه خرید خدمت سربازی لغو شد

عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی از لغو مصوبه این کمیسیون مبنی بر خرید خدمت در لایحه بودجه ۱۴۰۱ خبر داد.

علی یزدی گفت: این موضوع پیشنهاد کمیسیون تلفیق در لایحه بودجه ۱۴۰۱ بود که با توجه به مخالفت ستاد کل نیروهای مسلح این پیشنهاد از لایحه بودجه حذف شد.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس تاکید کرد: همچنین مصوبه معافیت مشمولان بالای ۳۰ سال و دارای دو فرزند فقط در کمیسیون تلفیق مطرح شده است که این مورد امکان دارد دوباره مورد مخالفت ستاد کل نیروهای مسلح واقع شود و از لایحه بودجه حذف شود.

به موجب مصوبه کمیسیون تلفیق، دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی و کمتر از آن با پرداخت ۲۵۰ میلیون تومان، دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد با پرداخت مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان و دارندگان مدرک پزشکی عمومی و دکترای تخصصی و بالاتر از آن در تمامی رشته ها با پرداخت مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان به حساب خزانه کل کشور قادر به خرید سربازی خود خواهند بود؛ همچنین مشمولان متاهل به ازای هر فرزند از ۲۰ درصد تخفیف تا سقف حداکثر ۶۰ درصد برخوردار خواهند بود و افراد متاهل تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی از تخفیف ۵۰ درصدی برخوردار شدند.


 

برچسب ها
,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.