Tuesday, 18 January , 2022
امروز : سه شنبه, ۲۸ دی , ۱۴۰۰ - 15 جماد ثاني 1443
شناسه خبر : 15971
  پرینتخانه » اخبار روز, سیاست تاریخ انتشار : ۰۶ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۶ |

مکارم شیرازی: واکسن زدن واجب است

دوز سوم واکسن کرونا به آیت الله العظمی مکارم شیرازی تزریق شد. مرجع تقلید شیعیان پس از تزریق واکسن در سخنانی گفت: خداوند توفیق داد امروز دوز سوم واکسن کرونا را زدیم و  توصیه پزشکان را عمل کردیم. مردم باید توجه داشته باشند یکی از واجبات مانند نماز، حفظ سلامتی بدن است. وی ادامه داد: […]

مکارم شیرازی: واکسن زدن واجب است

دوز سوم واکسن کرونا به آیت الله العظمی مکارم شیرازی تزریق شد.

مرجع تقلید شیعیان پس از تزریق واکسن در سخنانی گفت: خداوند توفیق داد امروز دوز سوم واکسن کرونا را زدیم و  توصیه پزشکان را عمل کردیم. مردم باید توجه داشته باشند یکی از واجبات مانند نماز، حفظ سلامتی بدن است.

وی ادامه داد: بعضی می گویند ما واکسن نمی زنیم هر آنچه باد؛ این در منطق اسلام نیست و باید سلامتی را حفظ کرد. در روایات هم درباره حفظ سلامت تأکیدها و توصیه های زیادی شده است.

آیت الله مکارم شیرازی بیان کردند: ائمه علیهم السلام طبیب نبودند ولی طب الأئمه نشان می دهد که آنها همیشه توصیه می‌کردند و کسانی که به این توصیه ها عمل می کنند زندگی سالمی دارند.

وب افزود: بنابراین شما عزیزان بدون استثنا فراموش نکنید و این واکسن را بزنید؛ حالا بعضی ها هم اگر مختصر عوارضی پیدا کردند برطرف می شود إن شاء‌ الله.

این مرجع تقلید گفت: عمده این است که در دراز مدت باعث سلامتی می شود و این حفظ سلامتی یکی از عبادات است. خداوند به همه مسلمانان سلامتی طول عمر و عاقبت به خیری دهد.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.