Saturday, 22 January , 2022
امروز : شنبه, ۲ بهمن , ۱۴۰۰ - 19 جماد ثاني 1443
شناسه خبر : 15768
  پرینتخانه » اخبار روز, سیاست تاریخ انتشار : ۲۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۳ |

اعدام عضو «گروهک دموکرات» در سنندج

حکم حیدر قربانی، یکی از اعضای «گروهک دموکرات» در زندان سنندج اجرا شد. بنابر اعلام روابط عمومی دادگستری کل استان کردستان صبح ۲۸ آذرماه حکم حیدر قربانی، یکی از اعضای «گروهک تروریستی و جنایتکار دموکرات» در زندان سنندج اجرا شد و به‌این منظور دادگستری استان کردستان اطلاعیه‌ای صادر کرد. متن این اطلاعیه به شرح زیر […]

اعدام عضو «گروهک دموکرات» در سنندج

حکم حیدر قربانی، یکی از اعضای «گروهک دموکرات» در زندان سنندج اجرا شد.

بنابر اعلام روابط عمومی دادگستری کل استان کردستان صبح ۲۸ آذرماه حکم حیدر قربانی، یکی از اعضای «گروهک تروریستی و جنایتکار دموکرات» در زندان سنندج اجرا شد و به‌این منظور دادگستری استان کردستان اطلاعیه‌ای صادر کرد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است؛

با استعانت از خداوند متعال و در راستای اجرای حکم شریعت الهی و دفاع از حق مردم مظلوم و ستمدیده کردستان، حکم اعدام حیدر قربانی به اتهام بغی، مشارکت در قتل عمدی سه نفر از شهروندان کرد اهل سنت کردستان، عضویت در گروهک معاند و جنایتکار دموکرات امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۰ در زندان سنندج اجرا گردید.

این فرد در سال ۹۵، به عضویت مخفی گروهک تروریستی مذکور درآمده و نسبت به اخاذی از برخی از مردم در مناطق کردنشین و تهدید آن‌ها اقدام و در همان سال مستقیما در قتل سه نفر از شهروندان کرد و یک مورد آدم ربایی نقش داشته است.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.