Saturday, 2 July , 2022
امروز : شنبه, ۱۱ تیر , ۱۴۰۱ - 3 ذو الحجة 1443
شناسه خبر : 15207
  پرینتخانه » وقایع اتفاقیه, جامعه تاریخ انتشار : ۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۲ |
کمیته امداد اعلام کرد

کمیته امداد: سقف مستمری ۱۱۰۰۰۰۰ تومان

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) از افزایش ۶۷ درصدی مستمری مددجویان طی امسال خبر داد. حسین خدرویسی با بیان اینکه این افزایش براساس قانون بودجه و اعتباری بود که به کمیته امداد داده شد، درخصوص هدفگذاری این نهاد برای افزایش میزان مستمری مددجویان در سال آینده گفت: برای افزایش میزان مستمری […]

کمیته امداد: سقف مستمری ۱۱۰۰۰۰۰ تومان

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) از افزایش ۶۷ درصدی مستمری مددجویان طی امسال خبر داد.

حسین خدرویسی با بیان اینکه این افزایش براساس قانون بودجه و اعتباری بود که به کمیته امداد داده شد، درخصوص هدفگذاری این نهاد برای افزایش میزان مستمری مددجویان در سال آینده گفت: برای افزایش میزان مستمری مددجویان کمیته امداد در سال آینده در مراحل کارشناسی قرار داریم.

وی ادامه داد: هرچقدر میزان مستمری مددجویان افزایش پیدا کند، با توجه به تورم و شرایط اقتصادی، باز هم پاسخگوی همه نیازهای خانواده‌ها نیست و در این زمینه نیازمند همراهی و کمک‌های نیکوکاران هستیم.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد گفت: ما باید سرانه‌ها را براساس بودجه و اعتباری که دولت و مجلس شورای اسلامی برای کمیته امداد قائل می‌شوند، تنظیم کنیم.

خدرویسی درباره میزان مستمری‌ها توضیح داد: در حال حاضر میزان مستمری برای خانوارهای یک نفره ۳۵۰ هزار تومان، دو نفره ۵۰۰ هزار تومان، سه نفره ۷۰۰ هزار تومان، چهار نفره ۹۰۰ هزارتومان و پنج نفره و بالاتر یک میلیون و ۱۰۰ هزارتومان است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد افزود: مستمری مددجویان در حال حاضر بدون تاخیر در موعد مقرر به کارت سرپرستان خانوار پرداخت می‌شود.

 


 

برچسب ها
,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.