Saturday, 25 June , 2022
امروز : شنبه, ۴ تیر , ۱۴۰۱ - 26 ذو القعدة 1443
شناسه خبر : 14324
  پرینتخانه » قـطـار اخـبـار, سیاست تاریخ انتشار : ۱۰ آبان ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۲ |
دونالد ترامپ

طرفدار جورج بوش نیستم که ما را به خاورمیانه کشاند

  دونالد ترامپ درباره جو بایدن گفت: این احتمالا بدترین دوران ریاست جمهوری در تاریخ است. قبلا جیمی کارتر را می‌گفتم. البته صادقانه بگویم طرفدار جورج بوش هم نیستم که ما را به خاورمیانه کشاند. ترامپ در مصاحبه‌ای با فاکس نیوز گفت که جو بایدن، رئیس جمهوری کنونی آمریکا «بدترین ریاست جمهوری در تاریخ» را […]

طرفدار جورج بوش نیستم که ما را به خاورمیانه کشاند
 

دونالد ترامپ درباره جو بایدن گفت: این احتمالا بدترین دوران ریاست جمهوری در تاریخ است. قبلا جیمی کارتر را می‌گفتم. البته صادقانه بگویم طرفدار جورج بوش هم نیستم که ما را به خاورمیانه کشاند.

ترامپ در مصاحبه‌ای با فاکس نیوز گفت که جو بایدن، رئیس جمهوری کنونی آمریکا «بدترین ریاست جمهوری در تاریخ» را داشته است. 

دونالد ترامپ درباره بایدن گفت: این احتمالا بدترین دوران ریاست جمهوری در تاریخ است. قبلا جیمی کارتر را می‌گفتم. البته صادقانه بگویم که طرفدار بوش هم نیستم که ما را به خاورمیانه کشاند. به اعتقاد من این بدترین مورد در تاریخ کشور ماست. 

این رئیس جمهور پیشین آمریکا در ادامه به خروج پر همهمه از افغانستان اشاره کرد که دولت خودش مذاکراتش را انجام داده بود و به بحران در مرز آمریکا – مکزیک پرداخت که بایدن در حال اجرای یک سیاست اخراج دوره ترامپ در آنجاست. 

ترامپ در پاسخ به اینکه چه نمره‌ای به دولت بایدن می‌دهد، گفت: فکر می‌کنم باید گفت رفوزه. او با ارفاق هم قبول نمی‌شود! این یک دولت شکست‌خورده است. این فاجعه است. هیچگاه چنین چیزی ندیده بودم. ای کاش کارش خوب بود. 

در ادامه این مصاحبه از ترامپ درباره واکسن کرونا سوال پرسیده شد که او البته اعتبار آن را برای خودش دانست، طوری که انگار خودش در آزمایشگاه بوده و با لوله‌های آزمایشگاه می‌کرده است. ترامپ گفت: من باعث شدم این سه واکسن تولید شود، آن هم در کمتر از ۹ ماه. آن‌ها می‌گفتند که شاید پنج سال طول بکشد و من آن را شدنی کردم. 

سپس ترامپ به سرعت به این موضوع اشاره کرد که مردم را نباید مجبور کرد که واکسنی که او باعث تولیدش شده، تزریق کنند. 

این حقیقت دارد که میزان محبوبیت بایدن در حال حاضر بالا نیست. براساس گالوپ، در واقع تنها یک رئیس جمهور از ۱۹۵۳ بوده که میزان محبوبیت پایین‌تری در این دوره از ریاست جمهوری‌اش داشته است. این شخص در واقع خود دونالد ترامپ بوده که محبوبیتش در این برهه از ریاست جمهوری خودش ۳۷ درصد شد که پنج درصد از محبوبیت کنونی الان بایدن پایین‌تر است.

 


 

برچسب ها
, ,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.