Sunday, 14 August , 2022
امروز : یکشنبه, ۲۳ مرداد , ۱۴۰۱ - 17 محرم 1444
شناسه خبر : 13609
  پرینتخانه » الف, سیاست تاریخ انتشار : ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۹ |
با حکم قوه قضاییه

محکومیت مسعود رجوی به پرداخت ۷۶۶۰ میلیارد تومان

  سخنگوی قوه قضاییه گفت: دادگاه حکم پرونده منافقین(مجاهدین خلق) را صادر کرده است و سرکرده گروهک منافقین(مسعود رجوی) به پرداخت حدود ۷۶۶۰ میلیارد تومان در حق آسیب دیدگان و کسانی که خسارت مادی و معنوی به ان‌ها وارد شده محکوم شده است و حکم پرونده لازم الاجراست. ذبیح الله خداییان درباره حکم “دادگاه منافقین” […]

محکومیت مسعود رجوی به پرداخت ۷۶۶۰ میلیارد تومان
 

سخنگوی قوه قضاییه گفت: دادگاه حکم پرونده منافقین(مجاهدین خلق) را صادر کرده است و سرکرده گروهک منافقین(مسعود رجوی) به پرداخت حدود ۷۶۶۰ میلیارد تومان در حق آسیب دیدگان و کسانی که خسارت مادی و معنوی به ان‌ها وارد شده محکوم شده است و حکم پرونده لازم الاجراست.

ذبیح الله خداییان درباره حکم “دادگاه منافقین” گفت: در این پرونده جمعی از جداشدگان از این گروهک بیش از ۴۰ نفر و تعدادی از مردم که دچار آسیب شدند طرح دعوا کردند.

وی افزود: دادگاه مراتب را از طریق وزارت امور خارجه به وزارت دادگستری کشورهایی که این گروهک در آن‌ها فعالیت می‌کند به این گروهک ابلاغ کرده اند.

خداییان تصریح کرد: دادگاه حکم پرونده را صادر کرده است و سرکرده گروهک منافقین به پرداخت حدود ۷۶۶۰ میلیارد تومان در حق آسیب دیدگان و کسانی که خسارت مادی و معنوی به ان‌ها وارد شده محکوم شده است و حکم پرونده لازم الاجراست.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.