Wednesday, 25 May , 2022
امروز : چهارشنبه, ۴ خرداد , ۱۴۰۱ - 24 شوال 1443
شناسه خبر : 12883
  پرینتخانه » سیاست, قـطـار اخـبـار تاریخ انتشار : ۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۰ |
قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا اعلام کرد

برنامه‌هایی برای خشکاندن رژیم صهیونیستی فراهم کرده‌ایم

  یک مقام آگاه قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا(ص) گفت: امروز برنامه‌هایی برای خشکاندن تهدید رژیم صهیونیستی فراهم کرده‌ایم.  به گزارش «تسنیم»، یک مقام آگاه در قرارگاه مرکزی حضرت خاتم‌الانبیاء (ص) طی سخنانی در جمع نخبگان دانشگاهی در خصوص تهدیدات منطقه‌ای اظهار کرد: رژیم صهیونیستی با پشتوانه آمریکا و برخی کشورهای اروپایی، همچنان رتبه نخست تهدید و […]

برنامه‌هایی برای خشکاندن رژیم صهیونیستی فراهم کرده‌ایم
 

یک مقام آگاه قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا(ص) گفت: امروز برنامه‌هایی برای خشکاندن تهدید رژیم صهیونیستی فراهم کرده‌ایم.

 به گزارش «تسنیم»، یک مقام آگاه در قرارگاه مرکزی حضرت خاتم‌الانبیاء (ص) طی سخنانی در جمع نخبگان دانشگاهی در خصوص تهدیدات منطقه‌ای اظهار کرد: رژیم صهیونیستی با پشتوانه آمریکا و برخی کشورهای اروپایی، همچنان رتبه نخست تهدید و ناامنی در منطقه غرب آسیا به شمار می‌آید. 

وی با بیان اینکه در شرایط امروز برنامه‌هایی را برای خشکاندن این تهدید فراهم کرده‌ایم، افزود: دست پر ما به لحاظ وجود سناریوهای متعدد اطلاعاتی و عملیاتی در مورد مراکز حساس و سامانه‌های راهبردی و نیز منابع آمریکا مرتبط با این رژیم شیطانی، موضع ما را از ابهام و کمبودهای اطلاعاتی به شفافیت در دسترسی بالا تبدیل کرده است؛ مفهوم آن این است که ما در این معادله از دست بالای استراتژیک برخوردار شدیم. 

این مقام ارشد دفاعی با تأکید بر اینکه هم‌اکنون نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران قادرند هزینه‌های گزاف و غیرقابل جبران به دشمن تحمیل کنند، ادامه داد: عمده هزینه‌های مالی، انسانی و شکست‌های متعدد آمریکا در منطقه به‌ویژه طی دو دهه اخیر، به دلیل پیروی از استراتژی‌ها و خواسته‌های رژیم صهیونیستی است. 

وی تأکید کرد: رابطه رژیم صهیونیستی و آمریکا به‌زودی به یک رابطه باخت – باخت تبدیل خواهد شد و ما در وقت مناسب شاخصه‌ها و مؤلفه‌های این رویداد را نشان خواهیم داد.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.