Tuesday, 25 January , 2022
امروز : سه شنبه, ۵ بهمن , ۱۴۰۰ - 22 جماد ثاني 1443
شناسه خبر : 10790
  پرینتخانه » سیاست, قـطـار اخـبـار تاریخ انتشار : ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۸ |
منصور ارضی

دولت خائن بلیط ترکیه را ارزان کرد تا کربلا تعطیل شود

  روزنامه جمهوری اسلامی سخنان اخیر یکی از مداحان اصولگرا را پوشش داده است. این روزنامه نوشت: منصور ارضی، از مداحان تهران، دیروز در همایش مجازی هیات‌های برگزیده کشور گفت: از برگزار نشدن هیات در سال گذشته استغفار کنید که چرا کوتاه آمدید. امسال راهکار را بلد شدیم، اجازه بدهید تمام مردم خادم امام حسین […]

دولت خائن بلیط ترکیه را ارزان کرد تا کربلا تعطیل شود
 

روزنامه جمهوری اسلامی سخنان اخیر یکی از مداحان اصولگرا را پوشش داده است.

این روزنامه نوشت: منصور ارضی، از مداحان تهران، دیروز در همایش مجازی هیات‌های برگزیده کشور گفت: از برگزار نشدن هیات در سال گذشته استغفار کنید که چرا کوتاه آمدید. امسال راهکار را بلد شدیم، اجازه بدهید تمام مردم خادم امام حسین شوند و از آنها برای فضاسازی هیات‌ها و شهر استفاده شود.

وی بدون اعتنا به اوج همه‌گیری کرونا در سرتاسر کشور افزود: فضای مجازی را دشمن برای ما فراهم کرده، ما باید بایستیم و با حضور تمام نیروها، زنده جلسه بگیریم و سینه بزنیم. هیات و سینه‌زنی رکن اصلی نظام است.

این مداح گفت: «این دولت بلیط سفر به ترکیه و مغولستان و… را ارزان کرد تا کربلا تعطیل شود. آنها خائن بودند»! منصور ارضی در حالی این تهمت‌ها را به دولت می‌زند که شخص رئیس‌جمهور روحانی در طول ۸ سال ریاست جمهوری خود هر ساله در ایام تاسوعا و عاشورا در مجالس عزاداری حضرت سیدالشهدا شرکت می‌کرد و در جلسه هیات دولت، خودش روضه‌ می‌خواند و برای شهدای کربلا گریه می‌کرد.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.