Sunday, 23 January , 2022
امروز : یکشنبه, ۳ بهمن , ۱۴۰۰ - 20 جماد ثاني 1443
شناسه خبر : 10710
  پرینتخانه » اخبار روز, سیاست تاریخ انتشار : ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۰ |

موج واکنش‌ها به پیوند کلیه در امارات و اسرائیل

  عمل پیوند کلیه میان دو شهروند اماراتی و اسرائیلی موجی از خشم و محکومیت را در تریبون‌های کشورهای عربی به راه انداخت. فعالان شبکه‌های اجتماعی ویدیویی از سه عملیات انتقال و پیوند کلیه میان امارات و اسرائیل را به اشتراک گذاشتند که به صورت همزمان دو عمل در اسرائیل و یک عمل در امارات […]

موج واکنش‌ها به پیوند کلیه در امارات و اسرائیل
 

عمل پیوند کلیه میان دو شهروند اماراتی و اسرائیلی موجی از خشم و محکومیت را در تریبون‌های کشورهای عربی به راه انداخت.

فعالان شبکه‌های اجتماعی ویدیویی از سه عملیات انتقال و پیوند کلیه میان امارات و اسرائیل را به اشتراک گذاشتند که به صورت همزمان دو عمل در اسرائیل و یک عمل در امارات انجام شدند.

عده ای ضمن مخالفت با این اقدام که در آن امارات از مرحله عادی‌سازی به اهدای زندگی و اهدای عضو به اسرائیلی‌هایی که سرزمینی عربی را اشغال کرده‌اند، رسیده، تاکید کردند، این حرکت مسیر را برای استفاده گسترده‌تر اسرائیل از کشورهای عربی فراهم می‌کند.

برخی از کاربران توییتر نیز تاکید کردند: شعار “نجات جان‌ها که امارات و اسرائیل در این حرکت سر می‌دهند، هرگز این حقیقت را مخفی نخواهد کرد که در زندان‌های اسرائیلی اسرای بیماری وجود دارند که بدون هیچ گناهی رها شده‌اند تا بمیرند و این اقدام هرگز باعث فراموشی این مساله نمی‌شود که در فلسطین صدها کودک عامدانه و با خونسردی به دست سربازان اسرائیلی کشته شدند بدون اینکه این سربازان محاکمه شوند.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.