Sunday, 23 January , 2022
امروز : یکشنبه, ۳ بهمن , ۱۴۰۰ - 20 جماد ثاني 1443
شناسه خبر : 10564
  پرینتخانه » الف, سیاست, صفحه ویژه انتخابات تاریخ انتشار : ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۴ |
علی لاریجانی خطاب به نامزدهای انتخابات اخیر ریاست جمهوری

از مریخ نیامدید، همه شریک نظام بودید

لاریجانی به سابقه حضور رئیسی در قوه قضاییه اشاره کرده و البته کنایه ای به سعید جلیلی زده و می گوید: «یکی ۴۰ سال در قوه قضاییه بوده، دیگری در شورای عالی امنیت ملی بوده که این قطعنامه‌ها در دوره او صادر شده، کدام‌ یک نبودند؟ یا همین مفاسدی که امروز علنی شده، مربوط به یکی، دو سال است؟ در سال‌های گذشته هم بوده و قوه قضاییه رسیدگی می‌کرد.»
از مریخ نیامدید، همه شریک نظام بودید
 

علی لاریجانی در بخشی از یک گفتگوی رسانه ای که پیش از انتخابات صورت گرفته است، به سوالی که از او درباره نقش داشتنش در وضعیت موجود پرسیده شده پاسخ داده است.

رئیس سابق مجلس با کنایه به برخی از کاندیداهای این دوره انتخابات ریاست جمهوری که او را شریک وضع موجود معرفی می کردند، می گوید: «کدام یک از کاندیداهای موجود شریک نظام نبودند، این کاندیداها از کره مریخ آمده‌اند؟»

وی در ادامه به سابقه حضور رئیسی در قوه قضاییه اشاره کرده و البته کنایه ای به سعید جلیلی زده و می گوید: «یکی ۴۰ سال در قوه قضاییه بوده، دیگری در شورای عالی امنیت ملی بوده که این قطعنامه‌ها در دوره او صادر شده، کدام‌ یک نبودند؟ یا همین مفاسدی که امروز علنی شده، مربوط به یکی، دو سال است؟ در سال‌های گذشته هم بوده و قوه قضاییه رسیدگی می‌کرد.»

لاریجانی ادامه داد: «اینکه توپ را به میدان دیگری می‌اندازند، خنده‌آور است که انگار یکسری در غلتان از کره مریخ آمده‌اند، با عده‌ای که اینجا بودند باید رقابت کنند.»

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.