Tuesday, 25 January , 2022
امروز : سه شنبه, ۵ بهمن , ۱۴۰۰ - 22 جماد ثاني 1443
شناسه خبر : 10413
  پرینتخانه » سیاست, قـطـار اخـبـار تاریخ انتشار : ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۵ |
فرمانده کل سپاه پاسداران

مردم امریکا در خیابان‌ها می‌خوابند و در اوج بدبختی هستند

  فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه مشکلات موجود را با عزم قوی ملت و نظام حل خواهیم کرد، گفت: عزم نظام همان‌گونه که دو روز پیش در کلام رهبر فرزانه انقلاب شنیدید برای حل مشکلات جامعه جدی است. سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی در یادواره شهدای شهرستان سنندج که با محوریت شهیدان شکیبا […]

مردم امریکا در خیابان‌ها می‌خوابند و در اوج بدبختی هستند
 

فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه مشکلات موجود را با عزم قوی ملت و نظام حل خواهیم کرد، گفت: عزم نظام همان‌گونه که دو روز پیش در کلام رهبر فرزانه انقلاب شنیدید برای حل مشکلات جامعه جدی است.

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی در یادواره شهدای شهرستان سنندج که با محوریت شهیدان شکیبا سلیمی و مسعود غمیان در سالن آزادی سنندج برگزار شد، اظهار داشت: دشمنان به دنبال این هستند که پاره‌های تن جهان اسلام را یکی یکی از جهان اسلام بگیرند، ملت‌های مسلمان را تجزیه کنند، کشورهای بزرگ اسلامی را کوچک کنند و آنها را به اعضای کوچکتری تقسیم کنند و در نهایت، فقر، عقب‌ماندگی، ناامنی، تفرقه و آتش ارمغان دشمنان اسلام است.

وی خاطرنشان کرد: آنها در هر سرزمینی که قدم گذاشتند، آن سرزمین را به ویرانه‌ای تبدیل کردند، مردمان آن سرزمین را آواره کردند و نوامیس مسلمین را در بیابان‌ها رها کردند، کودکان مسلمان را یتیم کردند، فرزندان کوچک را در آغوش مادرانشان کشتند.

سردار سلامی اذعان داشت:  صهیونیست‌ها یک ملت را از خانه و کاشانه خود آواره کردند و هنوز هم هر زمان که بتوانند با غرش موشک‌ها و بمب‌ها بر خانه‌های مردم فلسطین آوار می‌ریزند، هرچند امروز فلسطین یک حقیقت زنده است یک جماعت سلحشور و حماسه‌آفرین است که با عملیات شمشیر قدس خود در ۱۲ روز ضربات مهلکی بر پیکر رژیم صهیونیستی می‌زند.

وی افزود:  رژیمی که از حمایت آمریکا و اروپا و بعضی از سران رژیم‌های مرتجع حاکم بر کشورهای اسلامی بهره‌مند است جز بمباران شبانه بر خانه مردم بی‌دفاع فلسطین کار دیگری نمی‌کند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: به مردم سوریه نگاه کنید، آیا آن زمان که مردم آمریکا نقشه سیاسی سوریه را می‌کشیدند تا آن را تغییر دهند شما چیزی جز ویرانی  حلب، بوکمال و … می‌بینید و یا چیزی جز آوارگی مردمی که در شهرها آرام، امن و ایمن بودند و خدا را عبادت می‌کردند و عزیز بودند،  آیا چیزی جز لطمه‌زدن و از بین بردن کرامت این مردم در ذهن و مخیله دشمنان ما دیده شد.

وی عنوان کرد: وقتی در عراق این همه کشت و کشتار انجام دادند و این سرزمین را اشغال کردند و سرزمین‌های مقدس را زیر چکمه‌های خود گرفتند، آیا اشغالگری چیزی جز این بدبختی‌ها و تفرقه‌های خونین به دنبال داشت؟

سردار سلامی اضافه کرد: ارمغان آمریکا و رژیم دست‌نشانده آل سعود برای مردم فقیر اما مومن و مقاوم یمن که مسلمانانی مظلوم هستند و فقط می‌خواهند در سرزمین‌شان زندگی کنند، از بین بردن نعمت زندگی برای مردم این کشور بود و مردم عزیز ما در این دیار به این واقعیت‌های تلخ آگاه هستند.

وی گفت: بعد از ۲۰ سال آمریکا دوباره با فتنه جدید افغانستان را در آستانه یک جنگ داخلی قرار داد، اگر به همه سرزمین‌های اسلامی نگاه کنید می‌بینید که شراره‌های آتش از سوی غرب و غرب‌گراها و مرتجعان بر سر مردم مسلمان می‌بارد.

فرمانده کل سپاه افزود: اینکه می‌گویم مردم کردستان فهیم و بصیر هستند، دشمن و دوست را خوب می‌شناسند این داستان‌ها را آنها دیده‌اند و می‌دانند که نباید ذهن و قلب هیچ مسلمان ایرانی بازتاب و انعکاس و پژواک صدای بیگانه باشد و برای همین کردستان مدفن آرزوهای دشمنان و قبرستان سیاست‌های دشمنان ما است.

وی اضافه کرد: این سرزمین امروز امن و ایمن و در حال رشد است و می‌درخشد و باشکوه است، هم جمال مردمانش هم جلال سرزمینش باشکوه است و باشکوه از آن یاد می‌شود و این ثمره شهادت فرزندان این امت است.

سردار سلامی تصریح کرد: این ثمره شهادت پیشمرگان مسلمان کرد و ثمره استواری و صلابت سینه‌های ستبر مردمان این سرزمین و ثمره نجابت، دانایی، شکیبایی و بینایی مردمان این دیار است.

وی گفت‌: هم‌اکنون نیز در بلندی و ارتفاعات این سرزمین جوانان شما و جوانانی از سایر بلاد با چشمانی باز، قامت‌های بلند، روحیه‌ای استوار، عزمی آهنین و پولادین از استقلال و مرزهایمان شرافتمندانه دفاع می‌کنند.

فرمانده کل سپاه تصریح کرد: همه می دانند دشمن می‌خواهد از هر فرصتی برای ضربه زدن استفاده کنند و وقتی خشکسالی و کم آبی در خوزستان حاصل می‌شود همه دشمنان هم قسم می‌شوند تا علاوه بر خشکسالی و کم‌آبی که به فضل الهی با مجاهدت همه مردم و مسئولان در حال رفع شدن است و حتی بخشی از آن رفع شده است، می‌خواهند مردم ما را به خیابان‌ها بکشانند و محیط زندگی مردم را ناامن کنند.

وی اذعان کرد: ولی مردم خوزستان هم بسیار فهیم و بصیر و دقیق عمل کردند و به سرعت صفوف خود را از عناصر متصل به دشمن جدا کردند و خوزستان آن امنیت و شادابی خود را بازیافت.

سردار سلامی خاطرنشان کرد: هر کشوری که نگاه کنید در جهان امروز دارای مشکل است، شما به آمریکا هم نگاه کنید، فقر، بیکاری و درماندگی می‌بینید که نمونه‌هایی از آن را چند شب پیش در رسانه‌ها دیدید که چگونه مردم در نیویورک در خیابان‌ها می‌خوابند و در اوج بدبختی هستند.

وی افزود: مشکلات موجود را با عزم قوی ملت و نظام حل خواهیم کرد، عزم نظام همانگونه که دو روز پیش در کلام رهبر فرزانه انقلاب شنیدید برای حل مشکلات جامعه جدی است.

وی عنوان کرد: ان‌شاءالله دولت جدید با اراده و نفس جدید مستقر خواهد شد و همه با هم کمک خواهیم کرد مشکلات جامعه کاهش یابد و برآنها غلبه کنیم.

فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: مطمئن هستیم ایران همانگونه که در تاریخ سرافراز بوده و صاحب تمدن‌های بزرگ بوده و اسلام را به زیبایی در متن خود پذیرفته ‌و امروز به برکت اسلام قامت برافراشته و با همه ابرقدرت‌های سلطه‌گر پنجه در پنجه انداخته و همه آنها را فراری داده و مرزهای خود و عمق سرزمینش را امن کرده و گام‌های بلندی برای پیشرفت برداشته است، به برکت خون‌های پاک این شهیدان این راه را ادامه خواهد داد.

وی افزود: ما به عنوان سپاه پاسداران با شما هستیم و قلب‌هایمان باهم است ما پیشمرگان شما برای کرامت، عزت، شرافت و امنیتتان هستیم ما خادمان شما هستیم و چیزی جز رضایت خداوند برای خدمت به مردم آرزوی ما نیست و فقط به آن می‌اندیشیم.

سردار سلامی عنوان کرد: ذبح و قربانی‌شدن ما به پای آرزوها، آرمان، امنیت و رفاه و پیشرفت شما ملت برای ما یک آرزو است، دنیای ما وقتی زیباست که آخرت ما از رضایت شما زیبا و از رضایت رهبرشما و رضایت خداوند بزرگ زیبا شود و ما فقط به این می‌اندیشیم.

وی در پایان سخنانش تصریح کرد: ما به عنوان سپاه در خدمتتان هستیم، فرزندان این ملت لباس جهاد را از تن در نمی‌آورند و به دوستان هم گفته‌ایم هرچه می‌توانند خدمت و کمک کنند تا مشکلات حل شود.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.