Friday, 7 October , 2022
امروز : جمعه, ۱۵ مهر , ۱۴۰۱ - 12 ربيع أول 1444
شناسه خبر : 10167
  پرینتخانه » امــروز در تــاریخ, درآمــد, فرهنگ و هنر تاریخ انتشار : ۲۸ تیر ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۳ |
ابراهیم گلستان

امیدوارم فرهادی نکبت حضور و وجود صاحبان تقلب ها را درست علاج کند

  ابراهیم گلستان گفت: من از آقای اصغر فرهادی تنها یک فیلم دیده‌ام که همان برایم این کفایت را آورد که او تواناست. نه به‌زور و شلوغ بلکه قریحه و دقت در به‌کار بردن آن قریحه. ابراهیم گلستان درباره موفقیت اخیر فرهادی در جشنواره کن گفت: امیدوارم که برایش دشوار نباشد نگهداری آن قریحه و […]

امیدوارم فرهادی نکبت حضور و وجود صاحبان تقلب ها را درست علاج کند
 

ابراهیم گلستان گفت: من از آقای اصغر فرهادی تنها یک فیلم دیده‌ام که همان برایم این کفایت را آورد که او تواناست. نه به‌زور و شلوغ بلکه قریحه و دقت در به‌کار بردن آن قریحه.

ابراهیم گلستان درباره موفقیت اخیر فرهادی در جشنواره کن گفت: امیدوارم که برایش دشوار نباشد نگهداری آن قریحه و با پشتکار آن را وسعت و قوت‌های تازه و درخور دهد. من امیدوار به آینده درخشان‌تر او هستم و آماده دریافت خبرهای فراوان‌تر از پیشرفت‌های او، که یکی از شرط‌های اساسی آن توفیق‌های مکرر است در همان محیط زندگی و کار خودش که هم در گذشته و هم در حال وضع انسانی نیرومندی دارد که حاجت به دقت دید و احتیاط دور از واهمه و همچنین اعتنای مناسب و درخور داشتن نسبت به مهمل‌گوهای گوناگون. من امید فراوان دارم به ادامه توفیق و پشتکار او و بی‌اعتنایی به تقلب‌ها و فریب‌هایی که سر راه او خواهند آورد و خواهند گذاشت که همواره باید به هر ترتیبی که بشناسد از خود دور کند. صاحبان این تقلب‌ها نه کم‌اند و نه بی‌کوشش. امیدوارم که او یا آنها را نبیند یا درست ببیند و درست علاج کند نکبت حضور و وجود آنها را.

 


 

نویسنده : ابراهیم گلستان
به اشتراک بگذارید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.