Wednesday, 20 October , 2021
امروز : چهارشنبه, ۲۸ مهر , ۱۴۰۰ - 14 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 6990
  پرینتخانه » اخبار روز, جامعه تاریخ انتشار : ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۷:۳۱ |

۱۰۰ دلار اوراق قرضه جایزه برای جوانانی که در ویرجنیا واکسن بزنند

  مقام‌های ایالت ویرجینیای غربی اعلام کردند به جوانان ۱۶ تا ۳۵ ساله‌ای که خود را علیه کووید-۱۹ واکسینه کنند ۱۰۰ دلار اوراق قرضهٔ دولتی جایزه می‌دهند. جیم جاستیس، فرماندار جمهوریخواه این ایالت اعلام کرد: «ما به هر جوانی که بیاید و واکسن بزند ۱۰۰ دلار اوراق قرضه می‌دهیم.» طبق اعلام آقای جاستیس، این مبلغ […]

۱۰۰ دلار اوراق قرضه جایزه برای جوانانی که در ویرجنیا واکسن بزنند
 

مقام‌های ایالت ویرجینیای غربی اعلام کردند به جوانان ۱۶ تا ۳۵ ساله‌ای که خود را علیه کووید-۱۹ واکسینه کنند ۱۰۰ دلار اوراق قرضهٔ دولتی جایزه می‌دهند.

جیم جاستیس، فرماندار جمهوریخواه این ایالت اعلام کرد: «ما به هر جوانی که بیاید و واکسن بزند ۱۰۰ دلار اوراق قرضه می‌دهیم.» طبق اعلام آقای جاستیس، این مبلغ بناست از بودجه ایالتی مصوب سال ۲۰۲۰ برای مبارزه با کرونا پرداخت شود.

طبق اعلام فرمانداری این ایالت ۵۲ درصد از ۱/۵ میلیون نفر اهالی ویرجینیای غربی تا کنون یک دوز واکسن دریافت کرده‌اند. به این ترتیب اگر دست‌کم ۲۷۵ هزار تن از شهروندان جوان ویرجینیای غربی واکسینه شوند میزان کل واکسینه‌شدگان این ایالت به بیش از ۷۰ درصد می‌رسد.

ویرجینیای غربی که در آغاز واکسیناسیون پیشگام بود، اکنون از نظر شمار واکسینه‌شدگان با باقی ایالت‌های آمریکا تفاوت چندانی ندارد. تا کنون حدود ۵۴ درصد از کل شهروندان بالای ۱۸ سال در ایالات متحده یک دوز و حدود ۳۷ درصد آنها دو دوز واکسن ضدکرونا زده‌اند.

ماه گذشته نیز یک بستهٔ کمکی ۱/۹ تریلیون دلاری برای مقابله با آثار کووید-۱۹به تصویب کنگرهٔ آمریکا رسید که بناست در زمینه‌های مختلف از جمله کمک به مدارس، مراکز نگهداری کودکان و نیز برای کمک به اقشار کم‌درآمد و نیازمندان هزینه شود.

 


 

برچسب ها
,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.