Saturday, 27 November , 2021
امروز : شنبه, ۶ آذر , ۱۴۰۰ - 22 ربيع ثاني 1443
شناسه خبر : 2593
  پرینتخانه » سیاست, وقایع اتفاقیه تاریخ انتشار : ۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۰:۳۴ |

یکی از مراجع تقلید: ربا کمر مردم را شکسته است

  یکی از مراجع تقلید گفت: موضوع رباخواری و نزول در کشور و درصدهای بالای وام‌ها کمر مردم را شکسته است، مردم به ما نامه‌هایی می‌زنند و درخواست کمک دارند. آیت‌الله علوی گرگانی در دیدار با رئیس‌کل دادگستری و دادستان قم با اشاره به اینکه با قدم مبارک آیت‌الله رئیسی رئیس قوه قضائیه موضوع مهریه […]

یکی از مراجع تقلید: ربا کمر مردم را شکسته است

 

یکی از مراجع تقلید گفت: موضوع رباخواری و نزول در کشور و درصدهای بالای وام‌ها کمر مردم را شکسته است، مردم به ما نامه‌هایی می‌زنند و درخواست کمک دارند.

آیت‌الله علوی گرگانی در دیدار با رئیس‌کل دادگستری و دادستان قم با اشاره به اینکه با قدم مبارک آیت‌الله رئیسی رئیس قوه قضائیه موضوع مهریه بهتر شده است گفت: موضوع رباخواری و نزول در کشور و درصدهای بالای وام‌ها کمر مردم را شکسته است، مردم به ما نامه‌هایی می‌زنند و درخواست کمک دارند که از شما می‌خواهیم که به آیت‌الله رئیسی بگویید در این زمینه ورود پیدا کنند.

وی افزود: اخذ جریمه دیرکرد بانک‌ها باید رفع شود چون سبب مشکلات زیادی برای مردم شده است، برخی از مردم نسبت به پرداخت دیرکرد وام با مشکلات مواجه هستند که باید به آن‌ها فرصت داده شود.

این مرجع تقلید ضمن تشکر از رئیس قوه قضائیه بدلیل ارائه خدمات خوب گفت: خداوند در قرآن می‌فرماید اگر به دستورات ما گوش دهید ما شمارا کمک کرده و اجر و پاداش عظیمی می‌دهیم.

در ابتدای این دیدار دادستان استان قم خاطرنشان کرد: با توجه به اقداماتی که انجام شد هیچ زندانی به دلیل مشکل پرداخت مهریه در زندان‌های استان قم نداریم، همچنین سعی شده است از زندانیان جرایم مالی کاسته شود

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.