Friday, 22 October , 2021
امروز : جمعه, ۳۰ مهر , ۱۴۰۰ - 16 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 4617
  پرینتخانه » امــروز در تــاریخ, جامعه, وقایع اتفاقیه تاریخ انتشار : ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۵ |
مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران

کاهش ۹۳ درصدی جابه‌جایی مسافر در پروازهای خارجی

  مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران گفت: از ابتدای امسال تا پایان دی در مجموع ۱۷میلیون و ۹۴۵ هزار مسافر در فرودگاه‌های کشور اعزام و پذیرش شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۷ درصد کاهش نشان می‌دهد. سیاوش امیرمکری با اشاره به کاهش ۴۷ درصدی جابه‌جایی مسافر در  فرودگاه‌های کشور اظهار […]

کاهش ۹۳ درصدی جابه‌جایی مسافر در پروازهای خارجی
 

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران گفت: از ابتدای امسال تا پایان دی در مجموع ۱۷میلیون و ۹۴۵ هزار مسافر در فرودگاه‌های کشور اعزام و پذیرش شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۷ درصد کاهش نشان می‌دهد.

سیاوش امیرمکری با اشاره به کاهش ۴۷ درصدی جابه‌جایی مسافر در  فرودگاه‌های کشور اظهار داشت: تمام پروازهای فرودگاه‌های تحت مالکیت شرکت از ابتدای امسال تا پایان دی نسبت به مدت مشابه سال گذشته در نشست و برخاست ۲۸ درصد، در اعزام و پذیرش مسافر ۴۷ درصد و در ارسال و پذیرش بار و پست ۴۸ درصد کاهش داشته است.

وی با بیان اینکه پروازهای داخلی فرودگاه‌های تحت مالکیت شرکت در این بازه زمانی نسبت به مدت مشابه سال گذشته در نشست و برخاست ۲۵  درصد، در اعزام و پذیرش مسافر ۴۳ درصد و در ارسال و پذیرش بار و پست ۴۲ درصد کاهش داشته است، افزود: همچنین پروازهای بین‌المللی فرودگاه‌های تحت مالکیت شرکت نسبت به مدت مشابه سال گذشته در نشست و برخاست ۸۳  درصد، در اعزام و پذیرش مسافر ۹۳ درصد و در ارسال و پذیرش بار و پست ۷۷ درصد کاهش یافته است و همچنین در پروازهای خارجی نیز شاهد کاهش ۷۵ درصدی در نشست و برخاست، کاهش ۸۹ درصدی اعزام و پذیرش مسافر و نیز کاهش ۶۷ درصدی ارسال و پذیرش بار و پست بوده ایم.

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با بیان اینکه کل پروازهای فرودگاه‌های تحت مالکیت شرکت در دی ماه ۱۳۹۹ نسبت به ماه مشابه سال گذشته در نشست و برخاست ۱۵ درصد، در اعزام و پذیرش مسافر ۴۳ درصد و در ارسال و پذیرش بار و پست ۳۵ درصد کاهش یافته است، گفت: پروازهای داخلی فرودگاه‌های تحت مالکیت شرکت در دی ماه ۱۳۹۹ نسبت به ماه مشابه سال گذشته در نشست و برخاست ۱۳ درصد، در اعزام و پذیرش مسافر ۴۱ درصد و در ارسال و پذیرش بار و پست ۳۱ درصد کاهش نشان می‌دهد.

وی افزود: همچنین پروازهای بین المللی دی ماه در نشست و برخاست ۶۸ درصد، در اعزام و پذیرش مسافر ۸۳ درصد و در ارسال و پذیرش بار و پست ۶۵ درصد کاهش یافته است.

به گفته امیرمکری،  در عین حال کل پروازهای فرودگاه های تحت مالکیت شرکت در دی ماه ۹۹ نسبت به آذر در نشست و برخاست ۱۰ درصد، در اعزام و پذیرش مسافر۲۰ درصد و در ارسال و پذیرش بار و پست ۱۹ درصد افزایش نشان می‌دهد. پروازهای داخلی نیز در نشست و برخاست ۱۰ درصد، در اعزام و پذیرش مسافر ۲۱ درصد و در ارسال و پذیرش بار و پست ۲۰ درصد افزایش یافته است. همچنین در پروازهای بین المللی فرودگاه‌های تحت مالکیت شرکت در دی‌ماه ۹۹ نسبت به ماه آذر در نشست و برخاست چهار درصد کاهش داشته‌ایم، در اعزام و پذیرش مسافر بدون تغییر بوده و در ارسال و پذیرش بار و پست ۷ درصد افزایش وجود داشته است.

 


 

برچسب ها
,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.