Wednesday, 25 May , 2022
امروز : چهارشنبه, ۴ خرداد , ۱۴۰۱ - 24 شوال 1443
شناسه خبر : 17010
  پرینتخانه » وقایع اتفاقیه, فرهنگ و هنر تاریخ انتشار : ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۸ |

پایان رای‌گیری نهایی اسکار ۲۰۲۲

رای‌گیری نهایی از اعضای آکادمی اسکار برای معرفی نامزدهای نهایی این جوایز سینمایی پایان یافت. اعضای آکادمی که از ۲۷ ژانویه تا اول فوریه (۷ تا ۱۲ بهمن) رای‌های نهایی خود را در شاخه‌های مختلف به صورت آنلاین اعلام کردند و بر اساس این آرا، نامزدهای نهایی اسکار ۲۰۲۲ روز ۸ فوریه ۲۰۲۲ (۱۹ بهمن) […]

پایان رای‌گیری نهایی اسکار ۲۰۲۲

رای‌گیری نهایی از اعضای آکادمی اسکار برای معرفی نامزدهای نهایی این جوایز سینمایی پایان یافت.

اعضای آکادمی که از ۲۷ ژانویه تا اول فوریه (۷ تا ۱۲ بهمن) رای‌های نهایی خود را در شاخه‌های مختلف به صورت آنلاین اعلام کردند و بر اساس این آرا، نامزدهای نهایی اسکار ۲۰۲۲ روز ۸ فوریه ۲۰۲۲ (۱۹ بهمن) معرفی می‌شوند. 

در شاخه بهترین فیلم بین‌المللی که فیلم «قهرمان» ساخته اصغر فرهادی نماینده سینمای ایران است و از میان ۹۲ فیلم واجد شرایط به جمع ۱۵ نامزد اولیه راه یافته و تنها اعضایی مجاز به شرکت در رای‌گیری نهایی بودند که تمامی ۱۵ فیلم فهرست کوتاه را دیده باشند. 

اسکار 2022

ماشین منو بران (ژاپن)، بدترین آدم دنیا (نروژ)، کوپه شمار ۶ (فنلاند)، من مرد تو هستم (آلمان)، رئیس خوب (اسپانیا)، دست خدا (ایتالیا)، کندو (کوزوو)، فرار (دانمارک)، آزادی بزرگ (اتریش)، زمین بازی (بلژیک)، بَره (ایسلند)، دعا برای ربوده‌شده (مکزیک)، لونانا: گاومیشی در کلاس درس (بوتان) و کلیسای جامع پلازا (پاناما) دیگر نامزدهای اولیه این شاخه هستند که شانس راهیابی به جمع نامزدهای نهایی این شاخه را دارند. 

نامزدهایی نهایی اسکار ۲۰۲۲ روز ۸ فوریه ۲۰۲۲ (۱۹ بهمن) معرفی می‌شوند و مراسم اسکار نیز ۲۷ مارس ۲۰۲۲ (۷ فروردین) برگزار می‌شود.

 


 

برچسب ها
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.