Friday, 12 August , 2022
امروز : جمعه, ۲۱ مرداد , ۱۴۰۱ - 15 محرم 1444
شناسه خبر : 9636
  پرینتخانه » اخبار روز, جامعه تاریخ انتشار : ۱۴ تیر ۱۴۰۰ - ۳:۵۲ |
نماینده زاهدان در مجلس

وضعیت سیستان و بلوچستان بحرانی است

  نماینده زاهدان در مجلس با تاکید بر اینکه وضعیت استان سیستان و بلوچستان از لحاظ شیوع کرونا بحرانی است گفت: لازم است یک هفته دیگر تعطیلی‌ها در استان افزایش یابد. علاوه بر این فضا به سمتی رفته که همه دست در دست هم بتوانیم از این شرایط عبور کنیم. فدا حسین مالکی  اظهار کرد: […]

وضعیت سیستان و بلوچستان بحرانی است
 

نماینده زاهدان در مجلس با تاکید بر اینکه وضعیت استان سیستان و بلوچستان از لحاظ شیوع کرونا بحرانی است گفت: لازم است یک هفته دیگر تعطیلی‌ها در استان افزایش یابد. علاوه بر این فضا به سمتی رفته که همه دست در دست هم بتوانیم از این شرایط عبور کنیم.

فدا حسین مالکی  اظهار کرد: در حال حاضر شرایط در استان به گونه ای است که تلاش می شود از برگزاری تجمع ها، گردهمایی ها، عروسی‌ها و مراسم‌ها جلوگیری شود. لذا پیشنهاد ما این است که یک هفته دیگر استان سیستان و بلوچستان تعطیل شده، چون همچنان وضعیت استان در حالت بحرانی قرار دارد.

وی افزود: انتظار ما این است که وزیر بهداشت به جای اینکه افرادی را بفرستد که دل مردم را خالی کند، تیم تخصصی فرستاده و کمبودها را جبران کرده و تجهیزات لازم را تامین کند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: از طرف دیگر مردم که ناراحت از دست دادن عزیزانشان هستند از من نماینده می خواهند مسائل را منعکس کرده تا مشکلات برطرف شود. درخواست از رسانه ها هم این است که حرف مردم را به گوش مسئولان برسانند. وقتی این کارها صورت می گیرد انگ سیاسی زده یا رسانه ها را تهدید می کنند. به جای این کارها باید همه دست به دست هم داده تا بتوانیم از این گردنه سخت عبور کنیم. نباید حالت تقابلی ایجاد شود.

وی توضیح داد: وقتی من نماینده مسائل را از طریق وزارت بهداشت پیگیری می کنم بدان معنا نیست که کادر درمان دانشگاه علوم پزشکی ضعیف است بلکه بدان معناست که باید در چنین شرایطی وزارت بهداشت ورود کرده و شرایط را مدیریت کند. متاسفانه در این وضعیت برخی از آقایان که منافع شان را در خطر می بینند به گونه ای دیگر رفتار کرده و فکر می کنند من می خواهم کار سیاسی انجام دهم یا اینکه علیه رسانه هایی که نقاط ضعف و قوت را می گویند جوسازی انجام می دهند. این کارها درست نیست. مردم ناراحت می شوند. باید به جای این رفتارها فضای توام با آرامش را در سطح استان سیستان و بلوچستان ایجاد کرد.

این عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در جمع بندی اظهار کرد: انتظار ما این است که وزیر بهداشت تیمی به زاهدان فرستاده تا کمبودها را ببیند و با پزشکان و کادر درمان صحبت کند نه اینکه صرفا با رئیس بیمارستان صحبت شده که بگوید همه چیز گل و بلبل است. وزارت بهداشت یک تیم تخصصی بفرستد، همان کاری که قوه قضائیه انجام داده و با همه افراد صحبت می کند.

وی در پایان تاکید کرد که باید آرامش در استان سیستان و بلوچستان برقرار شده و برخی از افراد از جوسازی ها پرهیز کنند تا همه دست به دست هم داده و بتوانیم مشکلات را برطرف کنیم.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.