Tuesday, 25 January , 2022
امروز : سه شنبه, ۵ بهمن , ۱۴۰۰ - 22 جماد ثاني 1443
شناسه خبر : 8444
  پرینتخانه » سیاست, صفحه ویژه انتخابات, قـطـار اخـبـار تاریخ انتشار : ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۷ |
«از کجا می‌خواهند بیاورند؟»

واکنش رئیس دفتر روحانی به وعده انتخاباتی یارانه ۴۵۰۰۰۰ تومانی

  رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: دولت در امر انتخابات بی طرف است و کاندیدا ندارد و می‌خواهد امر انتخابات را درست برگزار کند. محمود واعظی در پایان جلسه هیات دولت با حضور در جمع خبرنگاران در خصوص اظهارات نامزدهای انتخاباتی در مورد مذاکرات و بحث تعامل با کشورهای دنیا گفت: شرایط امروز دنیا به گونه‌ای […]

واکنش رئیس دفتر روحانی به وعده انتخاباتی یارانه ۴۵۰۰۰۰ تومانی
 

رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: دولت در امر انتخابات بی طرف است و کاندیدا ندارد و می‌خواهد امر انتخابات را درست برگزار کند.

محمود واعظی در پایان جلسه هیات دولت با حضور در جمع خبرنگاران در خصوص اظهارات نامزدهای انتخاباتی در مورد مذاکرات و بحث تعامل با کشورهای دنیا گفت: شرایط امروز دنیا به گونه‌ای است که هیچ کشوری نمی‌تواند در انزوا توسعه یابد و برای مردم خود رفاه پیدا کند، همه کشورها به دنبال این هستند تا مزیت‌های خود در داخل را صادر کنند و از امکانات در روابط خارجی برای توسعه کشور استفاده کنند، ایران هم نمی‌تواند از این قاعده مستثنی باشد.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: برخی افراد که سابقه اجرایی ندارند در شرایطی ایده‌هایی را مطرح می‌کنند که عملیاتی نیست و مشکلاتی فراهم می‌آورند. اینکه همه کاندیداها به تعامل و مذاکره روی خوش نشان دادند ما هم استقبال می‌کنیم و به این انتقاد نداریم، همه به صحبت‌های آقای رییس‌جمهور اتکا می‌کنند.

وی در ادامه بیان کرد: همه در یک چیز مشترک هستیم آن هم اینکه مشارکت بالا قدرت نظام است نه فقط قدرت دولت آینده، مشارکت، وحدت و انسجام داخلی را به همراه دارد و توطئه دشمنان را خنثی می‌کند. همه باید برای مشارکت بالاتر تلاش کنیم. اواخر دولت احمدی‌نژاد با اینکه یک سال تحریم داشت و همه ناامید بودند ولی شور انتخاباتی به گونه‌ای بود که مردم مشارکت بالا داشتند.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور درباره وعده‌های نامزدها گفت: اینکه می‌گویند ۴۵۰ هزار تومان یارانه می‌دهیم از کجا می‌خواهند بیاورند؟ این که می‌گویند مذاکره را به سرانجام می‌رسانند چه کاری می‌خواهند انجام دهند؟

وی تاکید کرد: دولت در امر انتخابات بی طرف است و کاندیدا ندارد و می‌خواهد امر انتخابات را درست برگزار کند.

واعظی گفت: درست است که کاندیدایی از دولت ثبت نام کرده اما دولت تمام توانش را برای برگزاری درست انتخابات انجام خواهد داد.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.