Wednesday, 20 October , 2021
امروز : چهارشنبه, ۲۸ مهر , ۱۴۰۰ - 14 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 6914
  پرینتخانه » اخبار روز, فرهنگ و هنر تاریخ انتشار : ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۴:۵۳ |

همکاری دوباره اسکورسیزی و شریدر

  مارتین اسکورسیزی و پل شریدر بار دیگر سراغ پروژه‌ای درباره مسیحیت می‌روند. دو همکاری که به عنوان نویسنده و کارگردان فیلم «آخرین وسوسه مسیح» را خلق کردند، بار دیگر با یکدیگر همکاری خواهند کرد. مارتین اسکورسیزی و پل شریدر که در ساخت برخی از به یادماندنی‌ترین آثار سینمایی مانند «راننده تاکسی»، «گاو خشمگین» و […]

همکاری دوباره اسکورسیزی و شریدر
 

مارتین اسکورسیزی و پل شریدر بار دیگر سراغ پروژه‌ای درباره مسیحیت می‌روند.

دو همکاری که به عنوان نویسنده و کارگردان فیلم «آخرین وسوسه مسیح» را خلق کردند، بار دیگر با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

مارتین اسکورسیزی و پل شریدر که در ساخت برخی از به یادماندنی‌ترین آثار سینمایی مانند «راننده تاکسی»، «گاو خشمگین» و «آخرین وسوسه مسیح» با هم همکاری کرده بودند بار دیگر درباره ریشه‌های مسیحیت با هم فیلم می‌سازند.

شریدر در یک مصاحبه جدید گفته است این پروژه جدید با همکاری نتفلیکس ساخته می‌شود.

وی گفت: اسکورسیزی و من داریم برای یک پروژه جدید برنامه‌ریزی می‌کنیم که ممکن است یک سریال سه ساله در مورد ریشه‌های مسیحیت باشد.

وی در توضیح این پروژه گفت برای ساخت این سریال با استناد به متون قدیمی و روایات به جا مانده از قرن یکم جلو می‌روند؛ زمانی که هنوز کتاب عهد جدید وجود نداشت و تنها سه روایت از آن دوره به جای مانده است.

در حالی سخن از این سریال به میان آمده که هم اسکورسیزی و هم شریدر مشغول هستند و اسکورسیزی هفته پیش فیلمبرداری درام وسترن «قاتلان ماه کامل» را شروع کرد و شریدر نیز جدیدترین فیلمش با عنوان «شمارنده کارت» را با بازی اسکار آیزاک کامل کرده است. اسکورسیزی سال پیش در دوران قرنطینه شروع کرونا به شریدر کمک کرد تا وی این فیلم را تمام کند.

شریدر تابستان سال پیش در مصاحبه‌ای گفته بود در تکمیل چهار سکانس فیلم که فیلمبرداری نکرده بود، از کمک اسکورسیزی بهره گرفته است.

 


 

برچسب ها
,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.