Wednesday, 25 May , 2022
امروز : چهارشنبه, ۴ خرداد , ۱۴۰۱ - 24 شوال 1443
شناسه خبر : 13227
  پرینتخانه » دسته‌بندی نشده, سیاست, وقایع اتفاقیه تاریخ انتشار : ۱۲ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۱ |

نماینده مجلس: نیاز به زیارت از نیازهای مادی کم‌تر نیست

  نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: اربعین امسال تجربه ای شد تا دولت نسبت به مسائل این چنینی و نیاز معنوی مردم نیز دغدغه مند باشد چراکه نیاز به زیارت از نیازهای مادی کم تر نیست. محمد تقی نقدعلی در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی مجلس شورای اسلامی، بیان […]

نماینده مجلس: نیاز به زیارت از نیازهای مادی کم‌تر نیست
 

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: اربعین امسال تجربه ای شد تا دولت نسبت به مسائل این چنینی و نیاز معنوی مردم نیز دغدغه مند باشد چراکه نیاز به زیارت از نیازهای مادی کم تر نیست.

محمد تقی نقدعلی در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: ملت ایران با وجود سختی ها و مشکلات زیادی که وجود داشت در سال جاری نیز در مراسم اربعین حضور یافتند. هرچند برخی از مشکلات دل مومنان را به درد آورد. مردم گلایه هایی از نحوه مدیریت مرزها در ورود و خروج از کشور داشته و از تصمیمات متفاوتی که اتخاذ شد گلایه‌مند هستند.

وی در ادامه اظهار کرد: این اتفاق تجربه ای شد تا دولت نسبت به مسائل این چنینی و نیاز معنوی مردم نیز دغدغه مند شود. نیاز به زیارت از نیازهای مادی کم تر نیست. جای آن بود که تصمیمات بهتری گرفته می شد. اگر قرار بود مرزهای زمینی باز شود باید زودتر تصمیم گرفته می شد تا مردان و زنانی که پشت مرزها تجمع کردند، آزرده خاطر نشوند. گلایه از نحوه مدیریت زیاد بود ان شاءالله در سال های آتی تصمیمات بهتری گرفته شود.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.