Saturday, 27 November , 2021
امروز : شنبه, ۶ آذر , ۱۴۰۰ - 22 ربيع ثاني 1443
شناسه خبر : 2770
  پرینتخانه » اخبار بالا, سیاست تاریخ انتشار : ۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۰:۳۵ |

نخست‌وزیر عراق: از هیچ تصمیمی علیه ایران حمایت نمی‌کنیم

سفیر عراق در تهران از ارسال پیام نخست‌وزیر این کشور به تهران خبر داد و گفته در این پیام تائید شده که جمهوری عراق از هیچ تصمیمی علیه جمهوری اسلامی ایران حمایت نمی‌کند. نصیر عبدالمحسن عبدالله درباره موضع عراق نسبت به پیشنهاد آمریکا برای افزودن دو بند جدید در بودجه سال ۲۰۲۱ سازمان ملل برای […]

نخست‌وزیر عراق: از هیچ تصمیمی علیه ایران حمایت نمی‌کنیم

سفیر عراق در تهران از ارسال پیام نخست‌وزیر این کشور به تهران خبر داد و گفته در این پیام تائید شده که جمهوری عراق از هیچ تصمیمی علیه جمهوری اسلامی ایران حمایت نمی‌کند.

نصیر عبدالمحسن عبدالله درباره موضع عراق نسبت به پیشنهاد آمریکا برای افزودن دو بند جدید در بودجه سال ۲۰۲۱ سازمان ملل برای احیای کمیته تحریم‌ها علیه ایران گفت: عراق از اساس با طرح این پیشنهاد در سازمان ملل مخالف بوده است.

او گفته مصطفی الکاظمی، نخست‌وزیر عراق در پیام به خود به ایران، تاکید کرده‌ا که جمهوری عراق از هیچ تصمیمی علیه ایران ابدا و مطلقا حمایت نمی‌کند بر این اساس، کمیسیونی برای بررسی این موضوع تشکیل شده است.

نصیر عبدالمحسن عبدالله خاطرنشان گفته که سیاست ثابت عراق همواره مخالف با هر گونه تصمیم یا اقدام علیه همه همسایگانش به ویژه ایران بوده و هست.


به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.