Saturday, 25 June , 2022
امروز : شنبه, ۴ تیر , ۱۴۰۱ - 26 ذو القعدة 1443
شناسه خبر : 19328
  پرینتخانه » اخبار بالا, امــروز در تــاریخ, سیاست تاریخ انتشار : ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۳:۰۴ |

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس: فائزه هاشمی از دید ما یک بیمار روانی است

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه فائزه هاشمی از دید ما یک بیمار روانی است، گفت: چنانچه روانشناس سلامتی روانی وی را تأیید کند، باید محاکمه شود. حجت‌الاسلام حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با  فارس با اشاره به اظهارات اخیر فائزه هاشمی علیه سپاه گفت: ما […]

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس: فائزه هاشمی از دید ما یک بیمار روانی است

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه فائزه هاشمی از دید ما یک بیمار روانی است، گفت: چنانچه روانشناس سلامتی روانی وی را تأیید کند، باید محاکمه شود.

حجت‌الاسلام حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با  فارس با اشاره به اظهارات اخیر فائزه هاشمی علیه سپاه گفت: ما فائزه هاشمی را یک بیمار روانی می‌دانیم و به نظر من وی باید به پزشک مراجعه کند.

وی افزود:‌ اگر پزشک یا روانشناس سلامت فائزه هاشمی را تأیید کند آن وقت باید وی را به خاطر اظهاراتش محاکمه کند.

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: فرد دارای بیماری روانی را نمی‌شود محاکمه کرد و لذا اگر روانشناس یا پزشک سلامت روانی فائزه هاشمی را تأیید کرد آن وقت باید او را محاکمه کرد.

فائزه هاشمی در اظهارات اخیر خود در اظهار نظری در فضای مجازی عنوان کرده بود که آمریکا باید به تحریم سپاه ادامه دهد چرا که در غیر این صورت جمهوری اسلامی مهار نشدنی خواهد بود.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.