Friday, 22 October , 2021
امروز : جمعه, ۳۰ مهر , ۱۴۰۰ - 16 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 4863
  پرینتخانه » اخبار روز, سیاست تاریخ انتشار : ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰:۳۲ |

معرفی رؤسای ارکان پنج‌گانه «جبهه اصلاحات ایران»

  سخنگوی جبهه اصلاحات ایران گفت: رؤسای کمیته‌های جبهه اصلاحات در پنجمین جلسه این جبهه با رأی اعضای کمیته‌ها انتخاب و به مجمع عمومی ارائه شده است. آذر منصوری اظهار کرد: در این نشست  الیاس حضرتی رئیس کمیته رسانه، جواد امام رئیس کمیته استان‌ها، ابراهیم اصغرزاده رئیس کمیته سیاسی، علیرضا علوی‌تبار رئیس کمیته راهبرد و […]

معرفی رؤسای ارکان پنج‌گانه «جبهه اصلاحات ایران»
 

سخنگوی جبهه اصلاحات ایران گفت: رؤسای کمیته‌های جبهه اصلاحات در پنجمین جلسه این جبهه با رأی اعضای کمیته‌ها انتخاب و به مجمع عمومی ارائه شده است.

آذر منصوری اظهار کرد: در این نشست  الیاس حضرتی رئیس کمیته رسانه، جواد امام رئیس کمیته استان‌ها، ابراهیم اصغرزاده رئیس کمیته سیاسی، علیرضا علوی‌تبار رئیس کمیته راهبرد و برنامه‌ریزی، و محمود صادقی رئیس کمیته پایش و داوری شدند.

سخنگوی جبهه اصلاحات ایران افزود: در ادامه جلسه پیشنهاد کمیته رسانه درباره راه‌اندازی رسانه‌های مختص به این جبهه با هدف انعکاس اخبار و مصوبات و مواضع سخنگو مطرح و به تصویب رسید.

منصوری گفت: پیشنهاد کمیته راهبرد و برنامه‌ریزی در ارتباط با انتخابات شوراها تصویب شد و بر این اساس ضمن فعال شدن احزاب در این زمینه، «جبهه اصلاحات ایران» از مدیران نهادهای مدنی و نهادهای نمایندگی گروه‌های اجتماعی و متخصصان حوزه‌های مختلف مدیریت شهری، متخصصان و فعالان حوزه‌های حقوق کودکان، محیط زیست، طردشدگان شهری، افراد دارای معلولیت، سالمندان، زنان، عدالت شهری و آسیب‌های اجتماعی، از میان زنان و جوانان توانا و کارشناس دعوت می‌کند که در روزهای پیش رو برای ثبت نام در انتخابات شوراها اقدام کنند.

وی ادامه داد: البته تاکید شد که جبههٔ اصلاحات ایران نمی‌تواند ضمانتی برای ورود ثبت‌نام‌کنندگان به لیست مورد حمایتش بدهد و از میان نیروهای همسو و با سازوکار دموکراتیک و شایسته‌گزینی که اعلام خواهد شد، نامزدهای لیست مورد حمایتش را انتخاب خواهد کرد.

منصوری خاطرنشان کرد: همچنین مقرر شد با توجه به آیین‌نامه مصوب مجمع عمومی اصلاح‌طلبان، استان‌ها نیز در این زمینه ضمن ارزیابی شرایط و اقتضائات هر استان نسبت به شناسایی افراد واجد صلاحیت برای ثبت‌نام در مراکز استان‌ها و شهرستان‌ها فعال باشند و مقدمات و تمهیدات لازم را در این ارتباط در نظر بگیرند.

همچنین روز شنبه جلسه جبهه اصلاحات ایران برگزار و در آن جلسه ابراهیم اصغرزاده به عنوان رئیس کمیته انتخابات انتخاب شد.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.