Saturday, 28 May , 2022
امروز : شنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۱ - 27 شوال 1443
شناسه خبر : 18058
  پرینتخانه » وقایع اتفاقیه, فرهنگ و هنر تاریخ انتشار : ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۷ |

معرفی برگزیدگان سی و پنجمین جشنواره خوارزمی

برگزیدگان سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی صبح امروز در مراسمی با حضور رئیس جمهور و وزیر علوم، تحقیقات و فناوری معرفی و تجلیل شدند. جشنواره بین‌المللی خوارزمی به عنوان مهم‌ترین رویداد علمی کشور علاوه بر کشف استعدادها و معرفی طرح های برتر امروز نقش مهمی در تجاری‌سازی دستاوردهای علمی و کاربردی کردن ایده ها، […]

معرفی برگزیدگان سی و پنجمین جشنواره خوارزمی

برگزیدگان سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی صبح امروز در مراسمی با حضور رئیس جمهور و وزیر علوم، تحقیقات و فناوری معرفی و تجلیل شدند.

جشنواره بین‌المللی خوارزمی به عنوان مهم‌ترین رویداد علمی کشور علاوه بر کشف استعدادها و معرفی طرح های برتر امروز نقش مهمی در تجاری‌سازی دستاوردهای علمی و کاربردی کردن ایده ها، کارآفرینی و توجه به بخش صنعت به سرمایه گذاری در طرح های خلاقانه دارد.

در سی و پنجمین دوره از جشنواره بین‌المللی خوارزمی سه برگزیده از کشورهای ایتالیا، فرانسه و چین و ۹ برگزیده داخلی معرفی شدند و مورد تقدیر قرار گرفتند.

برگزیدگان داخلی این جشنواره به این شرح است:

فاطمه کشاورز در حوزه سامانه بررسی امنیت شبکه تلفن همراه
امیرحسین علی نوری در زمینه آشکارساز قابل حمل ترکیبات شیمیایی
پارسا پهلوان در حوزه حوزه مصالح مرمتی میراث فرهنگی
دکتر مرتضی گل‌محمدی در حوزه دستیابی به دانش فنی و تولید ارقام محتمل و تولید ارقام محتمل و مقاوم به بیماری
امیر رستگاری در حوزه رادار فرودگاهی تقرب
سید محمدرضا الحسینی در حوزه سامانه تبادل سیگنال راه‌آهن
خلیل ترکان در حوزه طراحی و تولید دستگاه الکتروشوک قلبی
رسول رئیسی اردلی در حوزه سامانه کنترل و نظارت برای مدیریت شبکه‌های توزیع انرژی
جواد عیسی وند در حوزه طراحی و ساخت بستر آزمون بارگذاری فشار صوت 

برگزیدگان جوان جشنواره جوان خوارزمی شامل این افراد هستند:

محمد ایرانی و لیلا روشنفکر راد در حوزه طراحی و ساخت نانو الیاف
وحید صفری فرد در حوزه تهیه جاذب‌های نانو
امین انصاری در حوزه توسعه روش‌های نوین
معین اشکانی رضا بی گلو در حوزه ساخت الکترود ترکیبی
شاهین یوسفی در حوزه طراحی و ساخت دستگاه اندازه‌گیری گشتاور
امین جمال پور در حوزه دستگاه محاسبه گازهای پنهان و عباس کرمی در حوزه توسعه روش مبتنی بر فناوری نانو

برگزیدگان بخش خارجی این دوره از جشنواره به این شرح است:

دکتر جیاگویو از کشور چین در حوزه فتوکاتالیست‌های ناهمگون
دکتر جوزف مانسیا از کشور ایتالیا در حوزه درمان فشار خون بالا
دکتر جین لارنت کازانوا از کشور فرانسه در حوزه ژنتیک انسانی

 


 

برچسب ها
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.