Thursday, 21 October , 2021
امروز : پنج شنبه, ۲۹ مهر , ۱۴۰۰ - 15 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 7364
  پرینتخانه » وقایع اتفاقیه, جامعه تاریخ انتشار : ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۴ |

مرگ کودک ۵ ساله در تیراندازی نیروی انتظامی در سیستان و بلوچستان

  دادستان نظامی استان سیستان و بلوچستان از تشکیل پرونده‌ای در ارتباط با حادثه مرگ پسربچه ۵ ساله‌ای که بر اثر تیراندازی مأموران نیروی انتظامی شهرستان ایرانشهر (سیستان و بلوچستان) کشته شد، خبر داد. علیرضا موسایی دادستان نظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: به دنبال وصول خبر کشته شدن یک کودک پنج‌ساله در جریان تیراندازی ماموران انتظامی شهرستان […]

مرگ کودک ۵ ساله در تیراندازی نیروی انتظامی در سیستان و بلوچستان
 

دادستان نظامی استان سیستان و بلوچستان از تشکیل پرونده‌ای در ارتباط با حادثه مرگ پسربچه ۵ ساله‌ای که بر اثر تیراندازی مأموران نیروی انتظامی شهرستان ایرانشهر (سیستان و بلوچستان) کشته شد، خبر داد.

علیرضا موسایی دادستان نظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: به دنبال وصول خبر کشته شدن یک کودک پنج‌ساله در جریان تیراندازی ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر، بلافاصله تحقیقات در این ارتباط در دادسرای نظامی آغاز شد.

وی افزود: از همان لحظات اولیه حادثه، پیگیری‌ها به سرعت صورت گرفت و مأمورانی که در این حادثه تیراندازی کرده بودند، احضار و پس از تحقیقات مقدماتی، برای بررسی زوایای مختلف حادثه بازداشت شدند.

دادستان نظامی استان سیستان و بلوچستان تأکید کرد: پرونده به طور ویژه در دست رسیدگی است.

‌روز گذشته ۲۰ اردیبهشت و در جریان تیراندازی ماموران نیروی انتظامی شهرستان ایرانشهر به یک خودروی مظنون به حمل مواد مخدر، یک کودک پنج‌ساله بلوچ به نام «صدرا نارویی» کشته شد. این حادثه در روستای محمدان در نزدیکی شهرستان ایرانشهر رخ داد و علاوه بر کودک کشته‌شده، پدر و مادر او و یک نفر دیگر که در خودرو بودند نیز زخمی شده‌اند.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.