Tuesday, 18 January , 2022
امروز : سه شنبه, ۲۸ دی , ۱۴۰۰ - 15 جماد ثاني 1443
شناسه خبر : 3033
  پرینتخانه » اخبار روز, سیاست تاریخ انتشار : ۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۰ |

مخالفت دادگاه بریتانیایی با آزادی مشروط آسانژ

  دادگاه لندن که دوشنبه حکم عدم استرداد جولیان آسانژ را صادر کرده بود، امروز با آزادی مشروط افشاگر و بنیانگذار ویکی لیکس با قید وثیقه مخالفت کرد. به گفته دادگاه، ایالات متحده به عنوان شاکی اصلی آقای آسانژ درخواست دادگاه تجدیدنظرکرده است و تا زمان تشکیل دادگاه، آسانژ استرالیایی باید در زندان تحت مراقبت […]

مخالفت دادگاه بریتانیایی با آزادی مشروط آسانژ
 

دادگاه لندن که دوشنبه حکم عدم استرداد جولیان آسانژ را صادر کرده بود، امروز با آزادی مشروط افشاگر و بنیانگذار ویکی لیکس با قید وثیقه مخالفت کرد.

به گفته دادگاه، ایالات متحده به عنوان شاکی اصلی آقای آسانژ درخواست دادگاه تجدیدنظرکرده است و تا زمان تشکیل دادگاه، آسانژ استرالیایی باید در زندان تحت مراقبت بماند.

قاضی دادگاه یکی از مهمترین عوامل این تصمیم گیری را «پناهندگی قبلی آسانژ به سفارت اکوادور در لندن»‌ خواند. خانم بریتزر تاکید کرد به دلیل چنین پیشینه ای نگران است که جولیان آسانژ دوباره فرارکرده و ناپدید شود.

در دادگاه مساله حمایت رسمی رئیس جمهوری مکزیک از پناهندگی جولیان آسانژ نیز مطرح شد و قاضی دادگاه این خبر را نگران کننده خواند. ادوارد فیتزجرالد وکیل آقای آسانژ به قاضی گفت که دولت مکزیک برخلاف تصمیم دولت اکوادور، قصد داشته در هماهنگی با مقامات بریتانیایی وسایل میزبانی از موکلش را فراهم کند و درباره این موضوع سوء تفاهم بوجود آمده است.


برچسب ها
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.