Sunday, 3 July , 2022
امروز : یکشنبه, ۱۲ تیر , ۱۴۰۱ - 4 ذو الحجة 1443
شناسه خبر : 19441
  پرینتخانه » اخبار روز, سیاست تاریخ انتشار : ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱:۰۹ |

مجادله هاشمی و رسایی درباره «استخر فرح»

محسن هاشمی و حمید رسایی در جریان دیدار رئیس جمهور با فعالین سیاسی بگومگویی در مورد درست یا غلط بودن استخر فرح داشته اند. نشست دیروز رئیس جمهور با فعالان سیاسی به میزبانی رئیس جمهور برگزار شد. هرچند این نشست فضای صمیمت و همدلی برگزار شده ولی مشاجره محسن هاشمی رفسنجانی با حمید رسایی بارزترین […]

مجادله هاشمی و رسایی درباره «استخر فرح»

محسن هاشمی و حمید رسایی در جریان دیدار رئیس جمهور با فعالین سیاسی بگومگویی در مورد درست یا غلط بودن استخر فرح داشته اند.

نشست دیروز رئیس جمهور با فعالان سیاسی به میزبانی رئیس جمهور برگزار شد.

هرچند این نشست فضای صمیمت و همدلی برگزار شده ولی مشاجره محسن هاشمی رفسنجانی با حمید رسایی بارزترین حاشیه این نشست بوده است.

ماجرا از این قرار است که محسن هاشمی رفسنجانی در سخنان خود خطاب به رئیس جمهور گفته که «از مشاورینی استفاده کنید که اخبار و اطلاعات درست و واقعی به شما بدهند و اینگونه نباشد که مثل‌ آقای رسایی اطلاعات غلطی مثل «استخر فرح» را به شما منتقل کنند». هاشمی تاکید کرده که این اطلاعات که استخر محل درگذشت مرحوم هاشمی متعلق به فرح است، نادرست و غلط است و من این را بارها به مقامات مسئول هم گفته‌ام که چنین چیزی صحت ندارد و چرا آقای رسایی تاکید بر این مسئله دارد.

حمید رسایی مدیر مسئول هفته نامه نه دی هم در پاسخ به این اظهارات هاشمی گفته که «براساس شکایت خانواده آقای هاشمی،‌ پرونده به دادگاه ویژه روحانیت رفت و در ان دادگاه تبرئه صورت گرفت و آنجا اثبات شد که این استخر در زمینی که ملک فرح بوده ساخته شده است و اینگونه نیست که این استخر متعلق به یک مجموعه دولتی بوده باشد و می توان اصطلاح استخر فرح را به کار برد».

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.