Sunday, 3 July , 2022
امروز : یکشنبه, ۱۲ تیر , ۱۴۰۱ - 4 ذو الحجة 1443
شناسه خبر : 14331
  پرینتخانه » اخبار روز, سیاست تاریخ انتشار : ۱۰ آبان ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۶ |

عذرخواهی پلیس برلین برای حرکت ورزشی چند مامور در بنای هولوکاست

فرمانده پلیس برلین بابت عکس‌هایی که از چند افسر این نیرو در حال انجام حرکات ورزشی در بخشی از بنای یادبود هولوکاست منتشر شده بود عذرخواهی کرد. یکی از روزنامه‌های چاپ برلین این عکس‌ها را از چند افسر پلیس مرد که یونیفرم کار به تن دارند منتشر کرده بود. آنها در این عکس‌ها بر روی […]

عذرخواهی پلیس برلین برای حرکت ورزشی چند مامور در بنای هولوکاست

فرمانده پلیس برلین بابت عکس‌هایی که از چند افسر این نیرو در حال انجام حرکات ورزشی در بخشی از بنای یادبود هولوکاست منتشر شده بود عذرخواهی کرد.

یکی از روزنامه‌های چاپ برلین این عکس‌ها را از چند افسر پلیس مرد که یونیفرم کار به تن دارند منتشر کرده بود. آنها در این عکس‌ها بر روی یکی از قطعات بنای یادبود هولوکاست خم شده‌اند تا حرکت شنای سوئدی (معروف به شنا) انجام دهند.

گفته می‌شود این عکس‌ها از روی ویدئویی که خود افسران پلیس در ماه مه (اردیبهشت/خرداد) ضبط کرده بودند گرفته شده است.

بنای یادبود هولوکاست در برلین از ۲۷۰۰ قطعه بتنی به رنگ خاکستری تشکیل شده است. این بنا در سال ۲۰۰۵ میلادی در نزدیکی دروازه براندنبورگ افتتاح شد و حصاری به دور آن قرار ندارد. بازدیدکنندگان از این محل قاعدتا باید از دویدن بر روی قطعات یا پریدن از روی آنها خودداری کنند.

باربارا اسلوویک، فرمانده پلیس برلین گفت که سازمان تحت نظر او به طور داخلی در مورد حادثه روی داده تحقیق خواهد کرد. اتحادیه اصلی ماموران پلیس آلمان نیز بابت حادثه روی داده و عکس‌های منتشرشده عذرخواهی کرد. در بیانیه اتحادیه پلیس آلمان (GdP) اقدام افسران پلیس به عنوان «کج‌سلیقگی» محکوم شده است.

شش میلیون یهودی در جریان نسل‌کشی آلمان نازی بین سال‌های ۱۹۴۱ تا ۱۹۴۵ که با عنوان هولوکاست شناخته می‌شود در سراسر اروپا کشته شدند.

 


 

برچسب ها
, ,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.