Thursday, 6 October , 2022
امروز : پنج شنبه, ۱۴ مهر , ۱۴۰۱ - 11 ربيع أول 1444
شناسه خبر : 10301
  پرینتخانه » اخبار روز, سیاست تاریخ انتشار : ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۷:۳۷ |

عذرخواهی تشکیلات خودگردان فلسطین برای مرگ بنات

  وزیر امور مدنی دولت تشکیلات خودگردان فلسطین بابت کشته شدن نزار بنات، فعال فلسطینی عذرخواهی کرد. حسین الشیخ، وزیر امور مدنی دولت تشکیلات خودگردان فلسطین با انتشار پیامی در توییتر نوشت: می‌خواهم خانواده نزار بنات تسلیت بگویم و از آنها به دلیل اتفاقی که رخ داد عذرخواهی کنم؛ اتفاق بسیار ناگواری بود. این وزیر […]

عذرخواهی تشکیلات خودگردان فلسطین برای مرگ بنات
 

وزیر امور مدنی دولت تشکیلات خودگردان فلسطین بابت کشته شدن نزار بنات، فعال فلسطینی عذرخواهی کرد.

حسین الشیخ، وزیر امور مدنی دولت تشکیلات خودگردان فلسطین با انتشار پیامی در توییتر نوشت: می‌خواهم خانواده نزار بنات تسلیت بگویم و از آنها به دلیل اتفاقی که رخ داد عذرخواهی کنم؛ اتفاق بسیار ناگواری بود.

این وزیر فلسطینی اظهار کرد: شاید در اجرای قانون اشتباهی رخ داده باشد و مطلقا هیچ توجیهی برای آنچه اتفاق افتاده است وجود ندارد.

وی ادامه داد: از طرف تشکیلات خودگردان فلسطین و محمود عباس، رئیس آن عذرخواهی می‌کنم. هرگز نمی‌توان چنین اتفاقی را حتی در زمان هرج و مرج پذیرفت؛ اما این ممکن است در هر کشوری در جهان رخ دهد. اشتباهی این چنینی می‌تواند در آمریکا، فرانسه و هر کشور دیگر در جهان رخ دهد.

الشیخ ادامه داد: نمی‌توان این اشتباه را تصحیح کرد و تنها باید از آنچه رخ داده درس بگیریم و اقدامات حقوقی و قانونی صحیحی را انجام دهیم.

بنات (۴۴ ساله) ۲۴ ژوئن گذشته چند ساعت پس از بازداشت توسط گروهی از نیروهای امنیتی فلسطین در شهر الخلیل واقع در جنوب کرانه باختری، فوت شد و خانواده‌اش این نیروها را متهم به ترور فرزندشان کردند.

دولت فلسطین پس از این ماجرا یک کمیته تحقیق برای بررسی این موضوع تشکیل داده و در این بین ۱۴ نیروی امنیتی فلسطین بازداشت شدند.

 


 

برچسب ها
,
به اشتراک بگذارید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.