Saturday, 22 January , 2022
امروز : شنبه, ۲ بهمن , ۱۴۰۰ - 19 جماد ثاني 1443
شناسه خبر : 578
  پرینتخانه » قـطـار اخـبـار, ورزش تاریخ انتشار : ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۰:۲۸ |
واکنش سرمربی پورتو به هواداران ایرانی

شما وحشتناکید!

  سرمربی پرتغالی پورتو نسبت به درخواست حضور طارمی در ترکیب واکنش تندی نشان داد. پورتوی پرتغال امشب باید در چارچوب لیگ قهرمانان اروپا به مصاف مارسی در فرانسه برود. سرجیو کونسیسائو سرمربی پورتو اما در خصوص اینکه مهدی طارمی در این دیدار در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت یا نه پاسخ تندی داد.  سایت sapo، […]

شما وحشتناکید!
 

سرمربی پرتغالی پورتو نسبت به درخواست حضور طارمی در ترکیب واکنش تندی نشان داد.

پورتوی پرتغال امشب باید در چارچوب لیگ قهرمانان اروپا به مصاف مارسی در فرانسه برود. سرجیو کونسیسائو سرمربی پورتو اما در خصوص اینکه مهدی طارمی در این دیدار در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت یا نه پاسخ تندی داد.

 سایت sapo، در این خصوص نوشت: مهدی طارمی یکی از پرطرفدارترین بازیکنان تیم فوتبال پورتو است و از زمان حضور در این تیم با درخواست های زیادی برای بازی او در ترکیب تیم روبرو شد. 

سرجیو کونسیسائو سرمربی تیم فوتبال پورتو در پاسخ به این سوال که آیا به درخواست هواداران پورتو برای بازی داده به طارمی عمل خواهد کرد یا نه گفت: این طرفداران چه کسانی هستند، آیا آنها اهل ایران هستند؟ این طرفداران وحشتناک هستند و آیا تونی مارتینس و اوانیلسون حساب نمی کنند؟ من دو مهاجم دیگر در ترکیب تیم دارم. این دو هم بازیکنان خوبی هستند. این نظر مربی است که باید بتواند ترکیب خود را برای بازی‌های خود داشته باشد و هیچ‌کس به اندازه مربی نمی تواند ترکیب خود را بشناسد و برای بازی‌های خود این ترکیب و بازیکنان را انتخاب کند.»

مهدی طارمی این هفته موفق شد در جام حذفی پرتغال هم برای پورتو گلزنی کند.

 


 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.