Sunday, 3 July , 2022
امروز : یکشنبه, ۱۲ تیر , ۱۴۰۱ - 4 ذو الحجة 1443
شناسه خبر : 17588
  پرینتخانه » الف, سیاست تاریخ انتشار : ۰۴ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۳ |
ولادیمیر پوتین

سلاحی داریم که در دنیا همتا ندارد

رئیس جمهور روسیه از وجود یک سلاح جدید در ارتش این کشور خبر داد که به گفته وی مشابه آن تا کنون در جهان وجود نداشته است. ولادیمیر پوتین در پیامی به مناسبت روز مدافعان میهن که همه ساله در روسیه در روز ۲۳ ماه فوریه برگزار می شود، ضمن تبریک این روز به مردم روسیه گفت: امروز تامین توانمندی دفاعی کشور مهم ترین اولویت حکومت روسیه است. وی افزود: نیروهای مسلح روسیه ضامن مطمئن برای تامین امنیت ملی روسیه و تامین صلح و آرامش مردم این کشور و توسعه و پیشرفت مستمر آن هستند.
سلاحی داریم که در دنیا همتا ندارد

رئیس جمهور روسیه از وجود یک سلاح جدید در ارتش این کشور خبر داد که به گفته وی مشابه آن تا کنون در جهان وجود نداشته است.

ولادیمیر پوتین در پیامی به مناسبت روز مدافعان میهن که همه ساله در روسیه در روز ۲۳ ماه فوریه برگزار می شود، ضمن تبریک این روز به مردم روسیه گفت: امروز تامین توانمندی دفاعی کشور مهم ترین اولویت حکومت روسیه است.

وی افزود: نیروهای مسلح روسیه ضامن مطمئن برای تامین امنیت ملی روسیه و تامین صلح و آرامش مردم این کشور و توسعه و پیشرفت مستمر آن هستند.

رئیس جمهور در ادامه گفت: “ما در ارتش سلاحی داریم که در دنیا همتا ندارد، این سلاح هم اکنون در تجهیزات رزمی ارتش قرار دارد. ما به توسعه سیستم های تسلیحاتی امیدوارکننده از جمله تسلیحات مافوق صوت و مبتنی بر اصول فیزیکی جدید و گسترش استفاده از فناوری های دیجیتال پیشرفته و عناصر هوش مصنوعی ادامه خواهیم داد”.

رهبر روسیه خاطرنشان کرد: “چنین سیستم هایی واقعاً سلاح‌های آینده بوده و پتانسیل رزمی نیروهای مسلح ما را چندین برابر بیشتر می کنند”

رئیس جمهور افزود: آموزش و ویژگی های فردی سربازان همچنان برای نیروهای مسلح از اهمیت بالایی برخوردار است.

رئیس جمهوری روسیه گفت: در سال‌های اخیر اقدامات زیادی برای نوسازی ارتش روسیه انجام گرفت و نیروهای مسلح منسجم تر و قابل تحرک بیشتر شده و تجربیات جنگی بسیاری را فرا گرفته است. ارتش روسیه در جنگ سوریه ثابت کرد که از توانمندی برای انجام سخت ترین وظایف برخوردار است.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.