Wednesday, 25 May , 2022
امروز : چهارشنبه, ۴ خرداد , ۱۴۰۱ - 24 شوال 1443
شناسه خبر : 16570
  پرینتخانه » وقایع اتفاقیه, ورزش تاریخ انتشار : ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۷:۳۲ |

سردار آزمون به بایر لورکوزن پیوست

باشگاه بایر لورکوزن با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد سردار آزمون، مهاجم زنیت روسیه با امضای قراردادی برای ۵ فصل به این تیم آلمانی پیوست. رسانه‌های فرانسوی خبر این نقل و انتقال غیرمنتظره را یک ضربه سخت به المپیک لیون توصیف کردند که از تابستان گذشته در پی جذب سردار بود. سیمون رولفس، مدیر ورزشی بایر […]

سردار آزمون به بایر لورکوزن پیوست

باشگاه بایر لورکوزن با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد سردار آزمون، مهاجم زنیت روسیه با امضای قراردادی برای ۵ فصل به این تیم آلمانی پیوست.

رسانه‌های فرانسوی خبر این نقل و انتقال غیرمنتظره را یک ضربه سخت به المپیک لیون توصیف کردند که از تابستان گذشته در پی جذب سردار بود.

سیمون رولفس، مدیر ورزشی بایر لورکوزن درباره قرارداد غیرمنتظره با سردار آزمون گفت: «قرارداد تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۷ اعتبار دارد. ما از این جذب موفق بسیار خوشحالیم. سردار آزمون از سال‌ها پیش یکی از بهترین گلزنان لیگ فهرمانان روسیه است. او با زنیت سه بار فاتح این جام شده و مرتب در رقابت‌های جام قهرمانان اروپا بازی کرده و کلاس بازی سطح بالای بین‌المللی خود را به نمایش گذاشته است.»

به گزارش رسانه‌های ایران این خبر در حالی تائید شد که حتی چند روز پیش رییس باشگاه زنیت از ادامه حضور سردار در این تیم صحبت کرد و گفت که او حداقل تا پایان فصل آبی پوش خواهد ماند.

بایرلورکوزن ساعتی پیش از رسمی شدن این انتقال با انتشار یک توییت، وعده یک اتفاق ویژه را به هوادارانش داده بود.

بایر لورکوزن با این قرارداد، توانست برنده رقابت با المپیک لیون، نیوکسل و شماری از باشگاه‌های ایتالیایی از جمله یونتوس شود که در فکر استخدام مهاجم ۲۷ ساله ایرانی بودند.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.