Sunday, 22 May , 2022
امروز : یکشنبه, ۱ خرداد , ۱۴۰۱ - 21 شوال 1443
شناسه خبر : 17931
  پرینتخانه » اخبار روز, جامعه تاریخ انتشار : ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۴ |

زاکانی: در سطح شهر مرغ و میوه و گوشت و برنج توزیع می‌کنیم

شهردار تهران گفت: از فردا مرغ گرم با توزیع ۳ برابری و همچنین مرغ منجمد در ۵۰ نقطه از سطح شهر تهران در کانکس‌ها و میادین میوه و تره‌بار توزیع خواهد شد. همچنین گوشت گرم نیز در میادین میوه و تره‌بار عرضه شش برابری خواهد داشت. علیرضا زاکانی با حضور در بازار میوه و تره‌بار […]

زاکانی: در سطح شهر مرغ و میوه و گوشت و برنج توزیع می‌کنیم

شهردار تهران گفت: از فردا مرغ گرم با توزیع ۳ برابری و همچنین مرغ منجمد در ۵۰ نقطه از سطح شهر تهران در کانکس‌ها و میادین میوه و تره‌بار توزیع خواهد شد. همچنین گوشت گرم نیز در میادین میوه و تره‌بار عرضه شش برابری خواهد داشت.

علیرضا زاکانی با حضور در بازار میوه و تره‌بار جلال آل‌احمد ضمن بازدید از غرفه‌های این میدان تره‌بار و گفت‌وگو با شهروندان در جمع خبرنگاران نیز گفت: شهرداری تهران ۲۶۲ بازار میوه و تره‌بار در سطح شهر دارد که توزیع آن به لحاظ ابعاد در محلات و مناطق تهران متفاوت است. این میادین عرضه اقلام مورد نیاز شهروندان تهرانی را برعهده دارد و در این میادین به گونه‌ای عمل می‌شود که عرضه محصولات نسبت به سطح شهر با حدود ۴۰ درصد پایین‌تر از قیمت‌های مغازه‌ها عرضه می‌شود.

وی ادامه داد: عرضه محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب از جمله مواردی است که باعث شده شهروندان تهرانی مایحتاج خود را از این میادین تهیه کنند و یکی از عوامل ایجاد ثبات بر محصولات مورد نیاز شهروندان در سطح شهر تهران فعالیت میادین میوه و تره‌بار است.

شهردار تهران با اشاره به بازدید خود از بازار میوه و تره‌بار جلال آل‌احمد گفت: در جریان این بازدید چند تن از غرفه‌داران نسبت به موضوعاتی همچون مالیات و قیمت در اختیار گرفتن غرفه‌ها موضوعاتی را مطرح کردند که فردا این مطالب در جلسه هیات مدیره سازمان میوه و تره‌بار مطرح و بررسی خواهد شد.

وی ادامه داد: از فردا مرغ گرم با توزیع سه برابری و همچنین مرغ منجمد در ۵۰ نقطه از سطح شهر تهران در کانکس‌ها و میادین میوه و تره‌بار توزیع خواهد شد. در بحث برنج ایرانی این محصول با قیمت مناسب و ۱۰ درصد پایین‌تر از قیمت سطح بازار و برنج هندی و پاکستانی نیز به صورت ویژه در بازارهای میوه و تره‌بار توزیع خواهد شد. گوشت گرم نیز در میادین میوه و تره‌بار عرضه شش برابری را از فردا تجربه خواهد کرد.

زاکانی با اشاره به این‌که شهروندانی تهرانی بدون دغدغه و با اطمینان خاطر می‌توانند محصولات خود را در ایام پایانی سال در بازارهای میوه و تره‌بار تهیه کنند، اضافه کرد: در ارتباط با ماه مبارک رمضان نیز با مشکلی مواجه نیستیم و تمهیدات لازم در این بحث پیش‌بینی شده یکی از برنامه‌های سازمان میوه و تره‌بار این است که به سمت هوشمند سازی حرکت کند و اقلام پرمصرف را از کانون‌های تولید کننده و کشاورزان تهیه و تامین کنند.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.