Sunday, 22 May , 2022
امروز : یکشنبه, ۱ خرداد , ۱۴۰۱ - 21 شوال 1443
شناسه خبر : 17294
  پرینتخانه » وقایع اتفاقیه, ورزش تاریخ انتشار : ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۰ |

رکورد تاریخی لبرون جیمز در NBA

فوق ستاره تیم بسکتبال لس‌آنجلس لیکرز از رکورد کریم عبدالجبار در لیگ NBA گذشت و عنوان امتیازآورترین بازیکن تاریخ لیگ را به دست آورد. هیچ بازیکنی در تاریخ لیگ اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا، بیشتر از لبران جیمز، فوق‌ستاره تیم لس‌آنجلس لیکرز، امتیاز نگرفته است. جیمز در حالی برای بازی با گلدن اسیتت وارد سالن چیس […]

رکورد تاریخی لبرون جیمز در NBA

فوق ستاره تیم بسکتبال لس‌آنجلس لیکرز از رکورد کریم عبدالجبار در لیگ NBA گذشت و عنوان امتیازآورترین بازیکن تاریخ لیگ را به دست آورد.

هیچ بازیکنی در تاریخ لیگ اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا، بیشتر از لبران جیمز، فوق‌ستاره تیم لس‌آنجلس لیکرز، امتیاز نگرفته است.

جیمز در حالی برای بازی با گلدن اسیتت وارد سالن چیس سنتر شهر سان‌فرانسیسکو شد که تنها ۱۹ پوئن با رکورد کریم عبدالجبار در مجموع امتیازات کسب شده در فصل قانونی به علاوه پلی‌آف فاصله داشت. او در اواخر کوارتر دوم با یک شوت ۳ امتیازی‌، به بیست و یکمین امتیاز خود در این دیدار رسید و از رکورد ۴۴۱۴۹ امتیاز کریم عبدالجبار (۳۸۳۸۷ در فصل قانونی و ۵۷۶۲ در پلی‌آف) گذشت به رکورد ۴۴۱۵۲ رسید.

جیمز در لیست رکوردداران فصل قانونی لیگ NBA همچنان با ۵۰۰ امتیاز کمتر از کارل مالون و ۲۰۰۰ امتیاز کمتر از کریم عبدالجبار در مکان سوم قرار دارد.

 


 

برچسب ها
, ,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.