Sunday, 29 May , 2022
امروز : یکشنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۱ - 28 شوال 1443
شناسه خبر : 17217
  پرینتخانه » سیاست, قـطـار اخـبـار تاریخ انتشار : ۲۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۲ |
سعید جلیلی

روزی ۱۲۰۰۰۰۰بشکه نفت می‌فروشیم پولش را هم می‌‍گیریم

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ایران اکنون یک میلیون و ۲۰۰ هزار بشکه نفت می‌فروشد و پول آن را هم می‌گیرد و کارمزد این فروش هم بسیار پایین‌تر از قبل تحریم‌هاست. سعید جلیلی با بیان اینکه حدود ۳ سال پیش آمریکا اعمال فشار حداکثری بر ملت ایران را اعلام کرد و به گفته خودشان، […]

روزی ۱۲۰۰۰۰۰بشکه نفت می‌فروشیم پولش را هم می‌‍گیریم

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ایران اکنون یک میلیون و ۲۰۰ هزار بشکه نفت می‌فروشد و پول آن را هم می‌گیرد و کارمزد این فروش هم بسیار پایین‌تر از قبل تحریم‌هاست.

سعید جلیلی با بیان اینکه حدود ۳ سال پیش آمریکا اعمال فشار حداکثری بر ملت ایران را اعلام کرد و به گفته خودشان، در فشار حداکثری چیزی کم نگذاشتند، گفت: دشمنی که می‌گفت فشار حداکثری را اعمال می‌کند، به صراحت در بهمن ماه امسال می‌گوید این سیاست، شکستی فاحش خورد.

وی در بخش دیگری افزود: خود دشمنان می‌گویند نه تنها نتوانستیم ایران را به عقب برانیم، بلکه این کشور جلو افتاد. این اتفاق، برگ زرین بزرگی به پیروزی‌های ملت ایران اضافه کرد.

عضو شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه دموکرات‌های آمریکا می‌گفتند تحریم‌های فلج کننده را برای ایران دنبال می‌کنیم و ترامپ هم فشار حداکثری را مطرح کرد، افزود: بایدن به عنوان رقیب ترامپ هم یک تحریم از تحریم‌های ترامپ را کم نکرده و حتی بر آن افزوده است.

جلیلی در بخش بعدی این برنامه افزود: تحریم‌های آمریکا از جنس ثانویه است و هر کشور که با ایران قصد مراوده اقتصادی داشت، نیز تحریم می‌شد.

به گفته عضو شورای عالی امنیت ملی، ایران اکنون یک میلیون و ۲۰۰ هزار بشکه نفت می‌فروشد و پول آن را هم می‌گیرد و کارمزد این فروش هم بسیار پایین‌تر از قبل تحریم‌هاست.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه مردم نقش خودشان را به بهترین وجه انجام دادند و امروز وظیفه دستگاه هاست تا به بهترین شکل خدمت کنند، تصریح کرد: اعتراف دشمن به شکست، یک فرصت تاریخی است برای پیشرفت.

جلیلی، جهش را برای کشور یک ضرورت دانست  نه یک انتخاب و افزود: امروز باید با هوشیاری از فرصت‌های به وجود آمده استفاده کنیم.

وی در بخش دیگری افزود: بسیار امیدوارم که در سال‌های پیش رو با توجه به همبستگی ملت ایران موفقیت‌های بزرگ رقم بخورد.

وی با بیان اینکه ملت ما علاوه بر مقاومت باید در پیشرفت و توسعه کشور هم فعال باشد، تصریح کرد: مردم اگر می‌بینند در جایی کاری ناقص است باید کمک کنند تا تکمیل شود.

جلیلی همچنین در این برنامه افزود: هر یک از مردم باید به اندازه وسعشان در سرنوشت کشور مشارکت داشته باشند.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.